Biber Hapı ve Doğru Beslenme

biber hapıBiber zayıflama kapsülleri ile forma girmek sandığınızdan daha kolay gerçekleşecektir. Diyet yapmadan yağlardan kurtulmanızı sağlayacak sadece biber kapsülleridir. Düzenli olarak zayıflamanızı meksika biber kapsülleri ile başaracaksınız.

Sağlıklı kilo vermeyi acı biber kapsülleri ile sağlayabilirsiniz. Dalak Hastalıkları Uygun duygunuzu uygun zamanda ifade etmeyi hatırlayın ve eğer bu mümkün değilse, bir başkasına probleminizden bahsedin, hiç göndermeyeceğiniz bir mektup yazın (ve sonra onu yakın) ya da duygularınızı uygun bir yerde, örneğin arabanızın içinde, bir kumsalda ya da bir kum torbası yardımıyla dışarı verin! Duygularımızı ifade etmek için beş günümüzün olduğu, sonrasında onların kronik bir hale geldiği ve hastalık oluşumuna katkıda bulundukları söylenmektedir.

Sağlıklı ve düzgün fizik için biber hapı kullanmanız uygundur. Nerede takılı kaldığınızı, doğru duyguyu ifade edip etmediğinizi kontrol edin, onları serbest bırakmayı seçin ve yolunuza devam edin. Sadece istenildiği zaman öğüt verin, başkalannı oldukları gibi kabul edin, tıpkı size nasıl davranılmasını istiyorsanız, öyle yapın.

Kendi “kurban, kurtarıcı, memnun edici ya da suçluluk duygusu yaratıcı” durumlarınızın ve diğer insanlarla oynadığınız oyunların farkına varın. Bu yarışmalarda kazanan yoktur ve bunlar kıymetli enerjinizin heba olduğu yerlerdir; kalkıp gidecek cesareti kendinizde bulun. San bu çakranın doğal rengidir, ancak merkez aşın derecede aktif olduğunda san renk onun faaliyetlerini artırabilir, bu durumda farklı tonları deneyin ve eğer gerekiyorsa yeşil ve pembe gibi sakinleştirici renklere hayatınızda yer açın.

Etiketler: , , ,

Yorum yapın