Biber Hapı ve Kilo Verme Olayı

Biber hapı ve kilo vermeKilolu olduğum için yaşadığım birçok olumsuz etkinin çözümü aslında gayet basitti: Biber hapı ile Kilo vermek. Kilo verme düşüncesi pek çok defa aklıma geliyor hatta bazen hiç aklımdan çıkmıyordu. Bu düşünce adeta beynimi hayatımdaki en büyük problem haline dönüşüyordu.

Pek çok defa kilo verme denemelerim oldu ancak ne yazık ki çok kısa sürdüler ve başarısız oldum. Şimdi geçmişe baktığımda kilo vermek için aslında birçok kişinin yaptığı yanlış uygulamaları, zamanında benim de yaptığımı görüyorum.

Kilo vermenin temel prensibi olan az yeme konusu herkes tarafından bilinse de aslında durumun bu kadar basit olmadığım o zamanlar kavrayamamıştım. Ancak yaptığım başarısız diyet denemeleri kilo verme konusunun bu kadar basit olmadığını bana gösterdi. Fakat daha sonrra tanıştığım Meksika Biberi kapsülleri ile kilo vermenin ne kadar kolay olduğunu keşfettim. Yaptığım araştırmalarda biber hapının içeriğindeki Guarana bitkisini kullanan profesyonel sporcuların görüşlerini de aldım. Zayıflamak isteyen ama başaramayanlar için Acı Biber hapının mükemmel bir gıda takviyesi olduğunu anladım.

Etiketler: , ,

Yorum yapın