Biber Hapı ve Rafine Şekerler

Kilo verirken cesaretinizi kaybetmeyin. Çünkü artık kilo verme yardımcınız biber zayıflama kapsülü var. Bir süre sonra, tat almaBiber hapı ve rafine şekerler duyunuz değişecek. Doğal olarak tatlı gıdalar size daha tatlı gelecekler; yalnızca meyveler değil, havuçlar, tatlı patatesler, pancarlar ve domatesler bile. Zaman içinde şekerin tadı size aşırı tatlı ve mide bulandırıcı bile gelebilir. Meyve yemek için can attığınızı ve ilk kez tadına doyamadığınızı fark edeceksiniz. Bu hisler biber hapı diyetinin ilk dönemlerinde normaldir.

Öyle çok meyve türü var ki beş veya altı çeşitle sıkılmanıza gerek yok. Yılın her günü yeni bir meyve yediğiniz takdirde, yine de tüm meyvelerin tadına bakmanıza imkan olmadığını biliyor muydunuz?

Çeşitlilik, bedeninize her türden antioksidan, vitamin ve mineral sağlamak için önemlidir. Farklı bir kültüre ait bir markete gidebilir, bir manavı ziyaret edebilir ya da internete girip yeni ve lezzetli seçenekler keşfedebilirsiniz. Seyahat ettiğinizde, bu fırsatı o bölgeye özgü farklı meyveler keşfetmek için kullanın. Meyve tüketimi biber hapı kullanımı sırasında önem teşkil etmektedir.

Rafine edilmiş şekeri bırakmak, vücut kimyasına ve önceki şeker kullanımına bağlı olarak bazı insanlar için daha zor olabilir. Fakat şekeri bırakmak biber hapı ile zayıflama‘ nızı hızlandıracaktır. Gerçek şu ki, şeker bir uyuşturucu etkisi yapar ve alkol, eroin veya diğer uyuşturucular gibi bağımlılık yaratır. Çoğu insan şeker bağımlısıdır, ama çok azı bunu fark eder.

Anlattığımız gibi, şeker yedikten kısa süre sonra kan şekeri seviyeniz normalin altına düşer ve bu durumda daha çok şeker istersiniz. Daha çok şeker yedikçe, daha çok şeker istemeniz doğaldır. İnsanlar, çabuk bir enerji salgısı için şekere başvururlar.

İlk doz işlenmiş kahvaltılık gevrekle gelir; birkaç saat sonra bir diğer takviye gerekir. Zaman içinde, bedeniniz şeker seviyesindeki bu iniş ve çıkışlarla yorulur ve dengeyi kuramayacak hale gelir. O zaman sağlık da hızla çöküşe geçer.

Etiketler: , , ,

Yorum yapın