Biber Hapı’ yla İdeal Kilo

Beslenme ve obezite araştırmaları konusunda dünya çapında bir uzman olan Dr. Fuhrman, bu planı yaratırken Ulusal Sağlık EnstitüsüBiber hapı yla ideal kilo ve Amerikan Kalp Derneği tarafından oluşturulan beslenme önerilerinin ilerisine geçmiştir. Yaşamak İçin Ye, ulusal olarak desteklenen bu standartları dev bir adımla ileriye götürmüştür. Bu araştırmalar gösteriyor ki zayıflama alanında en etkili takviye biber hapı.

Bu beylik standartlar, yaygın tüketime yönelik olarak yeme alışkanlıklarında ılımlı değişimler önerirken Dr Fuhrman’ ın tavsiyeleri, devrimsel sonuçlar arayanlar için tasarlanmıştır. Ben hastalarımı Dr. Fuhrman’ a yönlendirdim ve güçlü yöntemlerinin insanları nasıl heyecanlandırıp motive ettiğini birinci elden gördüm; ayrıca kilo verme ve sağlığı düzeltmedeki harika sonuçlara şahit oldum. Kilo vermeyi hızlandırmak için biber hapı kullanımı uygundur.

Piyasadaki bütün diyetleri denemiş ve egzersiz yapmıştı ama hala istediği kiloyu verememişti. Bu diyetlere gerek kalmadan biber kapsülü ile zayıflamanız mümkündür. Tekrar sağlıklı bir kiloya ulaşmak konusunda umutsuzdu ve benim diyetimin de geçmiştekilerden farklı bir başarı sağlayacağı konusunda şüpheleri vardı. Ona rüyalarmdaki ideal kiloyu ve bu kiloya ne kadar sürede erişmek istediğini sordum.

Bana ideal kilosunun 57 olduğunu ve bir sene içinde o kiloya erişmekten memnun olacağını söyledi. İdeal kiloya erişmek için biber hapı kullanımı uygun olacaktır. Gülümsedim ve ilk ayda ona ya 2 kilo verdirecek bir diyet ya da 9 kilo verdirecek ve ilaçlarını da azaltmasını sağlayabilecek bir diyet hazırlayabileceği mi söyledim. Tabii ki ikincisini seçti.

Etiketler: , , ,

Yorum yapın