Biber Hapı’ yla Kalıpların Dışına Çıkın

Biber hapı yla kalıpların dışına çıkınBulimiya için bilişsel davranışçı terapide hasta ile terapist arasında oluşan interaksiyonel kalıp ilk dönem müdahaleleri tarafından derinden etkilenir. Kilo verme dönemleri sırasında biber hapı kullanarak daha rahat zayıflamanız mümkündür. Öyle bir ritm yaratılır ki, hasta terapistin yönergelerini beklemekte gibi görünür. Hastanın pasif hale getirildiğini ima etmek niyetinde değilim; tam tersi, onun seans aralarındaki davranışının sonucu belirleyeceği açıkça belirtilir. Diyet sırasında aktif zayıflama için meksika biber hapı yardımı alabilirsiniz.

Fakat seans içindeki süreç, terapist ile hastanın birlikte, hastanın içsel yaşamı hakkında veya hastanın terapistine aktif ve direktif bir terapist de olsa tepkisinin onun güdüleri veya kişilerarası kalıpları hakkında neyi ortaya koyduğu üzerinde düşündükleri türden bir interaksiyonu mümkün kılmaya bir antitez teşkil eder.

Farklı şekilde ifade etmek gerekirse, psikodinamik terapinin özelliği olan hasta terapist dansı bilişsel davranışçı terapideki hasta ve terapistten büyük ölçüde farklıdır. Ve iki farklı dansı aynı anda yapmak imkansızdır. Fakat zayıflamak için diyet yaparken aynı zamanda biber hapı kullanabilirsiniz.

Bu formatta bulimik belirtiler aynı hızla ortadan kalkmasa da bilişsel davranışçı terapiye ayrılan zamanı kayıpsız kısamazsınız bu şekilde de iyi bir tedavi sunmak mümkündür ve birçok hasta yavaş ama sürekli gelişim kaydeder. Bu gelişim süreci biber hapı ile desteklenirse daha olumlu sonuçlar alınır.

Etiketler: , , ,

Yorum yapın