Biber Hapı’ yla Kendinizi Kazanın

Biber hapı kullanmaya iyiki başlamışım. Tansiyon hapımın yeterli gelmediğini, kalbimde büyüme olduğunu öğrendim. İlaçlar değişti,Biber hapı ile kendinizi kazanın takviye yapıldı. Tedavi neticesinde (önceden beynimde zaman zaman bir basınç hissediyordum ve sanki birileri sıkıyor gibi oluyordum) bu sorunum da ortadan kalktı. Böylesine güzel bir diyeti bana kazandırdığı için biber hapı’ na sonsuz teşekkür ediyorum. Meksika biber hapı sayesinde artık hiç aç kalmıyorum.

Gerçek kabul ettiğim birçok standardı biber hapı rafa kaldırdı. Değerli hocamı ölüm çubuğuna (sigara) karşı ortak mücadelemiz sırasında tanımak şerefine erdim. ‘Rektör’ unvanına karşın gayet alçakgönüllü, samimi bir kişiliğe sahip olması beni çok etkiledi. Bu tavsiyeler sağlıklı kilo vermenin temelleri arasında yer almaktadır.

Bazı televizyon programları ile basın toplantılarına birlikte katıldık. İkimiz de tıp doktorlarının hastane içinde ceplerinde sigara paketleri ile dolaşmasını hiçbir şekilde kabul edemiyorduk. Daha sonra halsizlik şikâyeti ile kendisine muayeneye gittim. Okuduğum, başka tıp doktorlarından duyduğum ve gerçek kabul ettiğim birçok standardı hocam rafa kaldırdı. Beni kilo vermeye davet etti.

Tatlandırıcıyı hayatımdan attım. Bazı ilaçları kestim. Karışık kuruyemiş alıp yoğurtla karıştırıp yemeye başladım. Kilo verirken halsizlik hissetmedim. Sabahları hiç olmazsa 5 dakika jimnastiğe başladım. Acıktıkça haşlanmış yumurta, ceviz, badem, kayısı ve meyve yedim. Mümkün mertebe arabamı uzakta bırakıp yürümeye başladım. Hatta yol kapanınca inip şoförüm arabayı kullanırken yol boyunca yürümeye gayret ettim.

Etiketler: , , ,

Yorum yapın