Biber Hapı’ yla Normal Kiloya Dönün

Mide ve bel hareketlerini 3′ er set 25′ er tekrar olarak biber hapı kullanımı sırasında devam et. Dördüncü hafta 45 dakika yürüyebilecekBiber hapı' yla normal kiloya dönün duruma gelirsin ve sadece antrenman öncesi 45 dakika yeterli olacaktır. Bu egzersizler biber hapı kullanımı sırasında çok önemlidir. Mide ve bel hareketlerini 4′ er set 30′ ar tekrar yap. (Aranızda yaşı ya da çok aşırı kilosundan dolayı bunu yapamayanlar olabilir. Onlar, son haftayı yapacak duruma gelene kadar, biber egzersiz programları‘ ndan hangisi kendilerine uyuyorsa onu uygulasın.) Bir de ağırlık antrenmanların var. Bu antrenmanlarda aynı sistemi uygula.

İlk hafta 3′ er set çalışmış olduğun makineye göre en uygun seni zorlamayacak bir kiloyla başlayıp, sonraki hafta biraz daha kilo arttır. Üçüncü hafta, setleri 4’e çıkar, kiloyu arttırma. Dördüncü hafta kilo artırımı yap. Ağırlık egzersizleri meksika biber hapı etkilerini olumlu yönde etkiler.

Bu şekilde bir program uygularsan sabah işe gittiğinde sakat insanlar gibi yürümez, normal hayatına devam edersin. Kendini bir inşaatçı ya da pastanecinin güvenilir ellerine teslim ederek programsız çalışırsan, sonraki bir hafta ağrıların geçene kadar bu arkadaşla beraber pastanesine gidip, pastasını yersin. En azından pastaneci kendi işini yapmış olur.

Sözümü dinle. Sporunu gerektiği gibi yap, yemeğini ye ve sağlıklı bir hayatın tadını çıkar. İşi abartma. Yemeyi tadında bırak, sporu da. Dediklerimi yap. Enerjik ve dinç dinamik biri olduğunu göreceksin. Psikolojik sorunların varsa, bunların düzeldiğine şahit olacaksın. Benim için dua etmeyi unutma.

Etiketler: , , ,

Yorum yapın