Biber Hapı Zayıflama Programları

Biz de her yıl Meksika Biber kapsülü merkezinde yaptığımız değerlendirmede benzer sonuçlar aldığımızı görüyoruz. Ketojenik-lipolitik gıda takviyesi Kırmızı Biber hapı‘ nın kalbe yararlı olduğunu artık biliyor olmalısınız. Son on yılda yapılan bilimsel araştırmalar bunu açıklama konusunda epey yol kat etti.

Şişman biri olmanız sizi kalp hastalığı riski olan kişiler kategorisine sokuyor. Bu nedenle doğal olarak kalp hastalığını önleme ve riski artıracak hiçbir şey yapmama konusu sizin için çok önemli. Umarım bu kitapta anlatılanlar, uyguladığımız programın kalp hastalığı riskini büyük ölçüde azalttığına sizi ikna etmiştir.

Uyguladığınız diyet bir kez alışkanlık halini aldıktan sonra, artık yediklerinizin doğru olup olmadığını düşünmenize gerek kalmayacak; çünkü yanlış şeyler yeme olasılığınız tamamen ortadan kalmış olacak.

New York’ta önemli bir işadamının yanında yönetici sekreteri olarak çalışan Cynthia Marlborough beni ilk görmeye geldiğinde yıllardır ruhsal durumunda gelgitler yaşadığını ve kendini sürekli bitkin hissettiğini söylemişti. Sigarayı da yakın bir tarihte bırakmıştı.

“Çocukluğumdan beri şişmandım. On iki yaşındayken bile diyet yaptığımı hatırlıyorum, ama bu kez farklıydı. Kilolar üzerime yapışıyordu sanki işte kendimi gergin ve stresli hissediyordum. Yaşadığım baskının ve hiç hoş olmayan fiziksel durumumun üstesinden nasıl geleceğimi bilmiyordum. Daha sonra Biber kapsülü ile tanıştım. Etkileri inanılmazdı. Şimdi zayıf günlerimin tadını geçiriyorum.”

Etiketler: , , ,

Yorum yapın