Biber Hapı Zayıflık Tableti ve Sağlık

Sözde popüler detoks uygulamalarının diğer sakat tarafına bakacak olursak; En zararlı ve en fazla iltihap yapıcı madde üretimine neden olan kırmızı et ve süt ürünleri bile belli dönemlerde bu özelliklerini geri plana atar ve son derece yararlı, ‘olmazsa olmaz’ gıda maddeleri arasına geçer. Hangi dönem? Tabii ki gençlik ve çocukluk dönemlerini kastediyorum. Vücut, beyni, kemikleri, kasları, hormonları ve sinir sistemi ile bu dönemlerde gelişecek. Bu dönemlerde tüm bu kısımlarının gelişimini bitkisel proteinlerden ziyade özellikle ve özellikle kırmızı et ve süt ürünlerinden ayrıca balık ve deniz ürünleri, yumurta ve kanatlı eti proteinlerinden karşılayacaktır. Ancak daha sonra hayvansal beslenmeden yavaş yavaş uzaklaşmak gerekir. Biber hapı kullanan okuyucularımızın toksik radikallerden arındırılmış bir bedene sahip olması için hayvansal besinleri ölçülü tüketmesi gerekir.

Kolesterol, kırmızı et ve süt ürünlerinin en önemli dezavantajı ve sağlığımız yönünden teşkil ettiği risktir. Ancak bu dönemlerde vücut genç olduğu ve hareketli olduğu için kolesterolü çok rahat mutluluk hormonu ve cinsiyet hormonu gibi yararlı maddelere dönüştürerek onun zararından korunabilir. Buna karşılık, bu gıda maddelerinin kaliteli proteinlerini ise maksimum düzeyde kas, hormon, kemik, sinir ve kan sistemlerinin gelişiminde harcar. Bu özellikleri ile yani vücudumuzu geliştiren ve güçlendiren, yapılanmasına hizmet eden kırmızı et ve süt ürünleri ve bu maddelerin proteinleri sadece bu dönemlerde değil her dönemde, hatta yaşlılık döneminde de özellikle ihmal edilmemelidir. Sadece yaşlanma ile birlikte otuzlu yaşlardan itibaren kolesterole olan tolerans düşmeye başladığından dolayı yağı daha az olan kırmızı et ve süt ile bunların tüketimine önem vermeniz yararlı olacaktır. Ayrıca daha da fazlası ile balık ve deniz ürünlerinin tüketimine ağırlık verilmesi doğru olacaktır. Dikkat edeceğiniz üzere ‘yaşa göre doğru gıda’ vardır. Yada gıdanın doğru veya yanlışlığı yaşa veya metabolizmaya göre değişebilmektedir.

Özellikle zayıflama konusunda bir girişimde bulunmak istiyorsanız Biber hapı zayıflık tableti kullanarak ne yediğinize dikkat etmelisiniz. Sonuç olarak fit ve arınmış bir vücuda sahip olacaksınız.

Etiketler: , , ,

Yorum yapın