Biber Hapından Size Destek

biber hapıBiber kapsülleri, size destek verecek geniş bir çevre oluşturmanızı sağlamasının yanı sıra bu aktiviteler sizi etkin, motive ve stresten uzak tutacak bir plan de vida oluşturmanıza da yardım edecektir. Yaşadığınız yerde bir mavi kuşak bölgesini sanal olarak oluşturmanız imkansızdır çünkü bu bölgeler genetik, kültürel, çevresel ve henüz bilinmeyen diğer faktörlere bağlıdır.

Biber kapsülleri sayesinde istediğiniz kiloya kısa zaman içerisinde ulaşacaksınız. Kilo vermek için mutlaka acı biber kapsüllerini denemelisiniz. Son zamanlarda hızla artan kilolara veda etmenin tam zamanı hemde diyet yapmadan başarmak mümkün. Nasıl olacağına gelince öncelikle doğru beslenme ardında da meksika biber kapsüllerini kullanmalısınız.

Sağlıklı yaşam tarzı ve kırmızı biber kapsülü ile zayıflayabilirsiniz. Fakat yenilerinin oluşmasının önünde bir engel yoktur. Buettner’ın dediği gibi, “dünyadaki mavi kuşak bölgelerinin şifreleri, insanoğlunun yüzlerce, hatta binlerce yıllık deneyimleridir. Bu insanların yeme, içme, birbirleriyle ilişki kurma, stresi kovma, kendilerini iyileştirme, hastalıklardan kaçınma ve dünyayı algılama biçimlerinin, yaşamlarına uzun yıllar sunmasının tesadüf olmadığına inanıyorum…

Onlardan bir şeyler öğrenebilmek için ihtiyacımız olan tek şey, dinlemeye açık ve hazır olmamızdır.”1940’lar ve 50’lerde barbara, beslenme ve sağlıkta çığır açan, daha sonra yeni bir alan geliştiren adelle davis’in çalışmalarını keşfetti. “akıllı” gıda takviyeleri ile birleştirilmiş, işlenmemiş gıda diyetini destekleyen davis’in çok satan kitapları, let’s eat right to keep fit gibi, hem halkı hem de çok sayıda araştırmacıyı etkilemiştir.

Etiketler: , , ,

Yorum yapın