Biber Hapının Motivasyona Etkisi

Ayrıca çok sıvı tüketerek, “dolu” olma hissi duyacaksınız ve daha hızlı doyacaksınız. Daha sık idrara çıkacaksınız, çünkü bu kadar su içme alışkanlığınız olmadığından böbrekleriniz daha çok çalışacağından daha sık boşaltım yapacaksınız.Bu boşaltım, suyla dolu dokuları boşaltarak rahatlama sağlayacaktır. Özellikle kadınlarda daha yaygın olan bu durum daha çok kalçalarda, bacaklarda, ayak bileklerinde ve yüzük çıkarmayı zorlaştıracak kadar su toplayan parmaklarda, bir de yüzde belirgindir.Ertesi günden itibaren tartılmaya başlayın ve biber hapı farkını görün. İlk sonuçların önemini görünce şaşıracaksınız.Sık sık tartılın, özellikle de ilk üç gün. Her saat başı bile farklı sonuçlar görebilirsiniz. Tartılma alışkanlığınızı hayatınızın geri kalanında da sürdürün ve tabi ki biber inceltici hapı kullanmayı da ihmal etmeyin , çünkü tartı kilo almakta olanların düşmanıdır, zayıflar ve zayıflamakta olanlar içinse bir arkadaştır.

Ne kadar az da olsa, verdiğiniz her kilo sizi harekete geçiren en büyük itici güç olacaktır.İlk iki gün boyunca hafif bir yorgunluk hissedebilir ve uzun süreli çaba harcamanızı gerektirecek işlere kalkışmayı istemeyebilirsiniz.Bu dönem vücudun hiç hesap etmeden ve direnmeden kalori yaktığı sürpriz dönemidir. Bu nedenle ondan aşırı bir harcama beklenmemelidir. Bu süre içinde ağır egzersizlerden, yarış sporlarından, özellikle de yüksek rakımlarda yapılan kayaktan kaçınılmalıdır. Ama jimnastik, yürüyüş ve yüzme gibi sporları yapmaktan çekinmeyin bunlarda beraber acı biber diyet hapını da kullanarak aktiviteleri destekleyin .Üçüncü günden itibaren yorgunluk hissi ortadan kalkar ve yerini bir rahatlamaya ve basküldeki motive edici rakamların sağladığı bir dinamizme bırakır.

Bu belirtiler yalnızca protein rejimine özel değildir, zayıflatan tüm rejimlerde görülür ama hiçbiri biber kapsülü etkisi yapmaz ve daha yavaş ilerleyen diğer rejimlere göre daha çok fark edilirler. Bu da zayıflamakta olduğunuz ve belirtilerinden tatmin olmanız gerektiği anlamına gelir. Daha çok sıvı tüketerek bunları hafifletebilirsiniz.Bu durumda, sizin yapmanız gereken, bu listeye odaklanmak ve geri kalan her şeyi unutmak.Yediklerinizi çeşitlendirin, yiyecekleri sırayla ya da sırasız tüketin, tüketim biçiminizi değiştirmeyi deneyin ve bu listede belirtilen bütün gıdaların gerçekten ve tamamen sizin olduğunu unutmayın.

Etiketler: , , ,

Yorum yapın