Biber Hapları ile Farklılık

biber haplarıŞimdiye kadar diyet hakkında sayısız bilgiler aldınız. Düşünün bakalım hangisi derdinizin dermenı olmaya yetti. Tabikide hiç biri, ne gazeteler, nede dergiler doğru bilgiye sahip değillerdir. En doğru zayıflama kesinlikle biber haplarıdır. Kaliteli ve kalıcı bir zayıflama şekli istiyorsanız mutlaka meksika biber hapları kullanılmalıdır.

Bu bağlamda, eskimolann öyküsü araştırmacılar için şaşırtıcıdır. Eskimo ırkı, kolesterol bakımından zengin olan fok ve balina yağıyla beslenmelerine karşın nadiren kalp hastalığına yakalanırlar.

Ne var ki Kanada’ya göç edip, Kanadalıların beslenme tarzını benimsediklerinde, Eskimolardaki kalp hastalığı sıklığı Kanada yerlilerininkiyle benzerlik gösterdi. Kısa süre içerisinde kırmızı biber hapı ile sağlıklı zayıflamayı başarabilirsiniz. Üstelik bibe rhapları kullanırken kesinlikle diyet yapmanıza gerek kalmaz.

O zaman, etkin faktörün Eskimo diyetinde yüksek seviysede bulunan omega3 ‘1er olduğu anlaşıldı. O tarihten beri, balık yağlarının yalnızca kalp sağlığında değil aynı zamanda artrit, bebeğin anne karnındaki gelişimi ve çeşitli cilt sorunları üzerinde de etkileri olduğunu gösteren bir dizi araştırma yapılmıştır.

Hollanda’da, koroner kalp hastalığı bulgusu olmayan yaşlı erkekleri kapsayan yirmi yıllık bir çalışma (19601980), günde en az 28 gr balık tüketenlerde, hiç balık yemeyenlere göre kalp krizine bağlı ölüm oranının yan yarıya daha az olduğunu gösterdi. 1983 ‘de, Bristol’dc, kalp krizi geçirmiş erkeklerin diyetlerinde değişiklik yaparak sonraki atakların riskini azaltıp azarlamayacaklarını saptama amaçlı bir çalışma başlatıldı.

Etiketler: , , ,

Yorum yapın