Biber Hapları ile Harika Fizik

biber haplarıBiber hapları ile zayıflamak, herkesin bilinçsizce kullanabileceği bir kapsül değildir. Kalp hastaları, tansiyon hastaları, astım hastaları kesinlikle kullanamazlar. Düzenli olarak fiziğinize kavuşabilmek için mutlaka doğru beslnemelisiniz.

Aynı zamanda biber kapsüllerini bu rahatsızlığı olan kişiler kullanmmalıdır. Zayıflamaya yardımcı biber hapı kilo tedavisi için uygun bir yöntemdir. Ancak bu yöntemi bazı rahatsızlığı olan kişiler denememelidir. Biber hapları konusunda doktorları ile ilgili irtibata geçmeleri ve bilgi almaları önerilir.

Yatak odanıza bir vazo çiçek koymanızı öneriyor, böylece yatmadan önce son gördüğünüz ve sabah kalkınca ilk gördüğünüz şey onlar olacak, bu sadece bir gül olsa bile. Bu tutumu sürekli hâle getirmek için fritzie, ayrıca Susanın yatağa yatmadan hemen önce bir deftere, teşekkür ettiği üç şeyi yazmasına ve uykuya dalarken bunları düşünmesine teşvik etmiş.

Çok satan kitabında spontaneous healing Dr. Andrew weil, bir bölümü akıl hocası Dr. Robert Fulford’a ayırdı. 1 ip okuyan, alternatif tıp alanında dünyanın en ünlü uzmanlarından biri olan weil, himalayalar’dan amazon’lara kadar beş kıtada dolaşarak dünyanın en iyi şifacılannı aramaya senelerini verdi.

Araştırmaları onu evinin yakınında oturan seksenlik Dr. Fulford’a götürünce kendisi de şaşırdı. Hem tıp doktoru hem de osteopati uzmanı olan Dr. Fulford çok farklı tıbbi tedavilerle ilgilenmişti. Etkili bir şey bulur bulmaz bunu, uyguladığı tedaviye eklerdi, kimin ne düşündüğüne önem vermezdi. Belki bu eklektik yaklaşımından dolayı Dr. Fulford, klasik tıp eğitimi almış doktorların artık tedaviden vazgeçtiği insanları iyileştirme becerisiyle uluslararası bir üne kavuşmuştu.

Etiketler: , , ,

Yorum yapın