Biber Hapları ile Sağlık

Sağlıklı kilo verebilmek için yapmanız gereken dengeli zayıflamaktır. İdeal kiloya ulaşabilmek için öncelikle dengeli beslenmeniz gerekir bunun dışında Biber haplarınında yararları dokunabilir. Forma girmenin başka bir yoluda sağlıklı olmak açıısndan spordur Biber hapı ile sporun yapılması daha kolay kilo vermenize yerdımcı olacaktır. Biber hapını kimler kullanamaz genellikle kolestereol hastaları yada diyabet yada kalp sorunu olanlar Bibe rhapından uzak dursunlar.

Yaklaşık yirmi yıl önce, insanlar toplam kolesterolü ölçmenin yeterli olmadığını anlamaya başladılar, riskinizi en iyi şekilde değerlendirebilmek için ve ‘nizi de bilmeniz gerekiyordu. Onun yanı sıra aç karnına tam lipid testi geldi. Şimdi bazı kişiler İlaç Tedavisi Bazı kişiler, diyetlerine ve egzersiz programlarına ne kadar dikkat ederlerse etsinler, LDL düzeylerini yeterince düşüremezler. Kalp hastalığı riski çok yüksek olan bazı kişilere de, değerlerini güvenli bir bölgeye çekmek için acil olarak ilaç tedavisi gerekebilir. Siz de böyle kişilerden biriyseniz, epeyce seçeneğiniz vardır. Şahane biber etkisi ile farklı biri olmak için hazır olun.

Hekimlik yaşamım süresince kolesterol tedavisinde çarpıcı değişiklikler oldu. 1970’lerde tıp öğrencisiyken, yüksek kolesterol düzeylerinin koroner hastalıklar için bir risk faktörü olduğunu bilir, ama kalp krizi geçirmiş kişilerde bile kolesterol düzeylerini pek sık ölçmezdik, yüksek kolesterollü kişileri de çoğunlukla tedavi etmezdik. Neden? Çünkü yüksek kolesterol düzeylerini düşürmenin hastanın sağlığında bir farklılık yarattığına dair kanıtımız yoktur. Ayrıca, değerleri çok iyi bir şekilde aşağı çeken ilaçlarımız da yoktu. 1970’lerde var olan iki tip ilaç bugün hâlâ kullanılıyor (niasin ve safra/kolesterol bağlayıcı reçineler), ama bunlar LDL kolesterolünü genellikle ancak yüzde 1020 kadar düşürür. kolay kilo vermede etkili Biber hapları sayesinde sağlıklı zayıflayacaksınız.

Etiketler: , , ,

Yorum yapın