Biber Kapsülleri ile Sağlıklı Beslenme

biber kapsülleri ile sağlıklı beslenmeKilo vermek için bir takım çabalara girenlere sadece biber hapı kullanmaları doğrultusunda kilo verebileceklerini belirtmek isteriz. Kilo vermek adına yapılan bazı uygulamalar zayıflamanızı kolaylaştırabilir. Ancak kalıcı kilo kaybı sağlamaz. Kilo vermek için yaptığınız bazı deneyimler sağlıklı yaşamanız için gereklidir. Mümkün olduğunuz kadar doğru adımlar atmanızı öneririz.

Şirketler tarafından finanse edilen antidepresan testlerinde çalışmış ama birçok meslektaşı gibi hala “sosyal fobi” terimini kullanmayı tercih eden ingiliz psikiyatrist Dr. David Baldwin endüstrinin, sosyal anksiyete terimini tercih ederek, bu bozukluğun ilaç tedavisi gerektirdiği izlenimi yaratabileceğini ifade ediyor.

Bir diğer önemli fark ise fobi tanımı yerine anksiyete tanımını kullandığınız takdirde çok daha fazla sayıda insanın hasta olarak nitelendirilebilecek olması. Sürekli yeme isteği olan obur kişilere biber hapı kullanmaları gerektiğini belirtelim.

kitabında bu isme sadece resmi başlıktan sonra, parantez içinde değinilir sosyal fobi (sosyal anksiyete) birleşmiş devletler elkitabının bu hastalığı tarif eden onaylı belirtiler listesi de “Sosyal fobi başlığı altında yer alır ve ekindeki rehber sosyal anksiyete adında herhangi bir hastalıktan söz etmez.

GSK’nın, medyada 1.1 milyar “görünürlük” elde etmek için sosyal anksiyete ismini nereden bulduğunu anlayabilmek zordur. Çünkü, ne Cohn & Wolfe, ne de GSK bu soruya cevap vermeyeceklerdir. Ancak, görünen o ki, şirket isim seçerken pazarlama düşüncesiyle de hareket etmiştir. Bu alanda uzman psikiyatristlere göre iki farklı hastalık adı iki oldukça farklı sorun tanımlamakta ve farklı tedavi yöntemleri önermektedir.

Etiketler: , , ,

Yorum yapın