Biber Kapsülleri ve Desteği

biber kapsülleri ve desteğiBiber hapı kullanıyorum çok mutluyum, etkili bir kapsül herkese öneriyorum, diyetsiz 10 kilo verdim gibi bir çok biber hapı kullanıcıları yorumlarını paylaşmıştır. Sizlerinde yapması gereken sadecenbiber kapsüllerini dengeli bir şekilde kullanmaktır. Kilo sorunu olanların mutlaka biber kapsülleri kullanmaları gerekir.

Meksika hapı sayesinde fazlalıklarınızdan kurtulacaksınız. 10 mg. kalsiyum, 240 mg. fosfor, 1.7 mg. demir, 1 mg. C vitaminin yanı sıra az miktarda A vitamini ve B vitamini kompleksi içerir. Taze hindistan cevizinin kalori değeri 444 ve kurutulmuş hindistan cevizininki ise 662’dir (100 gr. için)Yumuşak çekirdeği çeşitli enzimler içermektedir ve kolaylıkla sindirilebilir.

Tek bir hindistan cevizinin suyu vücudun günlük ihtiyacını karşılamaya yetecek kadar C vitamini içerir. Aynı zamanda B kompleksi grubundan pek çok vitamin içerir. Bu su aynı zamanda pek çok mineral için de iyi bir kaynaktır. Sağlıklı bir şekilde kilo almayı engellemek için biber hapı kullanılabilir.

Hurma şekeri kolay emilebilen glikoz ve fruktoz şekillerinde sağlar. Hurmanın yenilebilen kısmından 100 gr. % 15.3 su, % 2.5 protein, % 0.4 yağ, % 2.1 mineral, % 3.9 lif ve % 75.8 karbonhidrat içerir. 120 mg. kalsiyum, 50 mg. fosfor, 7.3 mg. demir, 3 mg. C vitaminin yanı sıra az miktarda B vitamini kompleksi içerir. Kalori değeri 317′ dir. Karpuz iyi tanınan bir yaz meyvesidir.

Kabuğu yeşil ve sert, çekirdekleri siyah veya beyaz ve etli kısmı kırmızıdır. Olmamış halde kabuğu, çekirdeği ve etli kısmı beyazdır. Ağız sulandırıcı su ile doludur.

Etiketler: , , ,

Yorum yapın