Biber Kapsülleri ve Sağlıklı Yaşam

biber kapsülleri ve sağlıklı yaşamVücudunuzun dengesini sağlamak için biber hapı kullanabilirsiniz. Acı biber kapsülleri sayesinde kısa sürede kilolarınızdan kurtulacaksınız. İdeal kiloya gelebilmek ve aylarca bu formu koruyabilmek için yapmanız gereken sadece biber kapsüllerini düzenli bir biçimde kullanmaktır.

Sağlıklı bir şekilde kilo verme savaşını siz kazanın ve fit bir görünüme sahip olun. Bunu başarabilmek içinde biber kapsüllerini kullanmanızı öneriyoruz. Meksika biber kapsülleri ile kısa zamanda kilolarınızdan kurtularak forma girebilirsiniz. İstediğiniz fiziğe gelmek için yapmanız gereken sadece düzenli olarak biber kapsüllerini kullanmaktır.

Çünkü bu yağlar kolayca mitokondriye gidip enerjiye dönüşmez. Peroksizom denen hücrenin başka bir yerinde enerjiye dönerler. Peroksizomda, uzun zincirli yağ asidi yakımı olur. Uzun zincirli yağ asitlerinin içinde asit hidrojen iyonlarından çok daha fazla vardır. Uzun zincirli yağların yakımında oluşan bu asitler aynı zamanda serbest radikal de olduğu için hücreye zarar verir.

Peroksizomdaki katalaz isimli enzim bunları nötralize etmek için uğraşır. Oysa pankreasın beta hücrelerinde katalaz enzimi azdır. Uzun zincirli yağ asitleri, enerji için kullanıldığında pankreasın beta hücrelerini harap ederler.

Beta hücrelerinden üretilen insülinin duyarsızlaşmasına neden olurlar. İnsülin duyarsızlığı ilerledikçe yağ depolanması artar. Ne kadar çok insülin varsa o kadar çok yağ depolanır. Vücut kısa ve orta zincirli yağlan depolamak istemez. Onları hemen enerjiye çevirirken, depolanan yağlar beslenmeyle alınan uzun zincirli doymuş yağlardır.

Etiketler: , , ,

Yorum yapın