Biber Kapsülü ile Aşırılıktan Kaçının

Bazen aşırı yiyeceğin çok arzulanması hemen kendini göstermez. Biber Hapı Meksika ile kaybedilen 5 ile 25 arası kilo ve geçen zamandan sonra aşırı yeme ve kilo alma hastalığı yenmiştim. Böylece, çok yeme sendromundan muzdarip olduğum geçmişimi umursamadan çikolatalı dondurma yiyerek kendimi denedim. “Şimdi zayıfım. Kendime her zaman neden göstereceğim; belki de hiçbir şey yemeyip kilo almayan insanlara benzedim.” Bir kase dolusu duble çikolata yiyeceğim ve ertesi gün tartıldığımda hiç kilo almamış olduğumu göreceğim. Son olarak, sonuçlarını düşünmeden ‘aşırı yiyeceğimi’ yiyebileceğim.

‘Aşırı yiyeceğimi’ yedikçe daha çok çikolatalı dondurma istiyorum. Ertesi gün iki kutu daha yiyorum ve yine de kilo almıyorum. Sadece kiloma dikkat ediyordum ve ikinci kutu dondurmayı zorunlu olarak yediğim gerçeğini umursamıyordum. Üçüncü günden sonra, dondurma yeme hastalığım kontrolden çıktı ve her zamanki günlük aşırı yeme dürtüsü yeniden başladı. Aşırı yiyeceğim olan dondurma her zaman zaafım olmuştur.Eğer Ye Ye Sendromunun Aşırıya Kaçanlar sınıfından iseniz aşırı yiyeceğinizi hemen hemen belirlemiş olabilirsiniz.

Bbier hapı kullanırken aşırılıktan kaçının, “Biber kapsülü kullanıyorum çok yesemde bir şey olmaz” demeyin. Çünkü her insanın bir limiti vardır. Meksika biberinin başarısı kanıtlanmış bir ürün olduğunu görebilirsiniz. Ülkemizdeki bir çok Wellness uzmanı kadın kullanıcının Biber hapı yorumlarında da bahsettikleri gibi mutlaka düzenli beslenmeye dikkat etmemiz grekiyor. Aşırılık size hiç bir zaman sağlık ve güzellik getirmez bunu mutlaka unutmayın.

Etiketler: , ,

Yorum yapın