Biber Kapsülü ile Kötü Beslenmeyi Durdurun!

Hepsinden de öte, çoğumuzun yedikleri bizim için pek de iyi değildir. Bizim süpermarketlerimiz ve al, otur ve hızlı-ye restoranlarımız; yağ, kolesterol, sodyum, yapay tatlandırıcılar, hormon ve koruyucu oranı yüksek besinlerle doludur.

Meyve ve sebzelerin raflarda daha uzun süre durabilmesi için üreticiler çok önemli maddeler içeren bu yiyecekleri soyarlar ve onları insan yapımı vitamin ve minerallerle “zenginleştirirler.” Ama bedenimiz insan yapımı içerikleri işlemden geçirirken, “gerçeklerinde” olduğu kadar başarılı olamamaktadır. Vücut bu sentetik katkı maddeleriyle ne yapacağını bilememektedir, bu yüzden toksinler olarak vücudumuzda birikmektedirler. Bu birikimi önlemek için Meksika Biber kapsülü tavsiye ediyoruz. Neden derseniz bu tür birikmiş yağları ve toksinleri vücudunuzdan atmak ancak Acı Biber kapsülü etkisi ile oluşur.

Daha fazlasını söylemek gerekirse birçoğumuz gerekli besinleri yeterince tüketmemekteyiz. Gece haberlerinde izlediğimiz, kıtlık bölgelerinde bir deri bir kemik insanlar gibi açlık çekmiyoruz ama kesinlikle gerekli besinleri yeterince almıyoruz.

Diyete bağlı eksikliklerimiz kendisini bacak, karın, sırt ağrıları olarak belli ederler. Ve “model gibi zayıf” olmayı da unutmayalım; bizim kültürel güzellik ölçütlerimize uyabilirsiniz ama aynı zamanda yine de sağlıksız olabilirsiniz. Sağlıksız zayıflama yöntemleri yerine Kırımızı Biber (Pepper Time) kapsülü kullanabilirsiniz.

Aslında çoğu zaman “bolluk diyarı” diye adlandırsak da, Amerikalı tüketiciler o kadar az değerli besin tüketir ki beklenen yaşam beklentisini dolduramaz ve ölene dek sağlıklı kalamazlar. Kötü nitelikli beslenme, çoğumuzun kilo almasında, enerji azalmasında ve sonumuzun gece yarısı rahat koltuklarımızda televizyon izlemek olmasında başlıca sebeplerden biridir.

Çocuklarımızla bisiklete binemeyecek, mesleğimizi değiştirmek için gece okullarına gidemeyecek, giden otobüsün şoförüne durması için işaret verirken bir yandan da yürüyemeyecek kadar yorgun olmamızın sebebi budur.

Etiketler: , , ,

Yorum yapın