Biber Kapsülü ile Yeni Gelişiminiz

Gelişiminiz, kendi sorumluluğunuz ve göstereceğiniz çabanız yanı sıra; amacınıza, başlama noktanıza ve ilerleyeceğinizi planladığınız yola da bağlıdır. Yediklerinizi tamamıyla alkalik yapan ve en başından itibaren günde 5-6 litre yeşillik içecekleri içen (daha sonra bu miktar arttı) ve 90 günde 41 kilo veren müşterilerim vardı. Ve vücutlarını doğru bir şekilde sulandıran, arada sırada yeşillik içeceği içen ama arada sırada asidik yiyecek yemeye devam eden, bu nedenle de daha uzun sürede daha az kilo veren müşterilerim de oldu.

Son on beş yılda zayıflayabilmek için binlerce dolar harcadım ve çok sayıda kilo verme programı denedim ama hiçbiri gerçekten işe yaramadı. Aşırı kiloluydum ve yıllardır kronik sağlık problemleriyle başım dertteydi. Ta ki Acı Biber kaspülü hayatımı sonsuza kadar değiştirene kadar…

Kan analizimi yaptırdığımda, kanımın maya ve sonucunda oluşan toksinlerle dolu olduğunu gördüm ve bu nedenle bazı değişiklikler yapmaya odaklanmaya ve yaşamımı ve sağlığımı tekrar ellerime almaya karar verdim.

Meksika Biber kapsülü ile yeşillik içecekleri içmeye başladıktan sonra ilk iki hafta günde yarım kilo verdim ve yediklerimde hiçbir değişiklik yapmadım. O kadar etkilenmiştim ki programın tamamını Shelley’nin tariflerindeki alkalik yiyeceklerden yiyerek ve temizlenerek uygulamaya başladım. Sekiz, haftada 16 kilo verdim ve bacaklarımdan selülitlerin yok olmasını izledim. Elli dokuz yaşındayım ama kendimi otuzlu yaşlarımda olduğumdan daha genç ve enerjik hissediyorum.

Etiketler: , ,

Yorum yapın