Biber Kapsülü ile Yorulmadan Egzersiz

Gerçekten de söylerken çokmuş gibi duruyor: Kalbiniz ve meta bolizmanız için egzersiz, güçlenme İçin egzersiz, esneklik için egzersiz ve denge için egzersiz. Yaşam telaşlı, günler de kısa. Bu düzeni Biber kapsülü ile oluşturun.

Zaman kısıtlı ve yapacak çok şey var. Ama ölçülü egzersizin güzelliği hayatınıza uydurabilmenizdir ve yaşamınız için ölçülü egzersizi günlük hayatınıza katmalısınız.

Egzersizin sizin için işe yaramasını sağlamak için kendi durumunuza uvgun, size has bir program oluşturun. İhtiyaçlarınızı ve hedeflerinizi göz önünde bulundurun, yeteneklerinizi ve deneyimlerinizi, hoşlandığınız ve hoşlanmadığınız şeyleri ve kaynaklarınızı ve taahhütlerinizi de. Her şeyden önce sağlığınızı göz önünde tutun, hem bugün için hem de ilerleyen yıllar için. Sağlığınızı Meksika biber hapı ile koruyun.

Her birimiz kendimize has bir program oluşturacağız ve her program zaman içinde değişecek, ancak hepimizin ortak bazı temel tasaları var. Bu tasalar üzerine eğilmek için size üzerinde düşünmeniz için dört model program sunacağım. Her bir model program kendi egzersiz piramidiyle gösterilecek ve bu piramit ihtiyaç duyduğunuz parçaların sizi sağlıklı tutacak bir program içinde nasıl bir araya getirilebileceğini gösterecek. Geniş uygulanabilirliği nedeniyle en çok temel piramit ve ona eşlik eden program üzerinde duracağız. Son olarak başarının önünde duran dinlenmeleri tavsİve edilen pek çok hasta için standart terapidir. Egzersiz tavsiye edilen hastalar arasında konjestif kalp yetmezliği ve periferai arter hastalığı olanlar bulunmaktadır.

Etiketler: , , ,

Yorum yapın