Biber Kapsülü ve Yaşlanmayı Önleme Çabaları

Kırışıklık, Alzheimer, akne ve ağrıların yaşlanmanın önlenemez sonuçları olduğu geleneksel bilgeliği çöpe atın! Toplumun yaşlanmak olarak adlandırdığı aslında vücudun toksinlerle başa çıkamamasıdır. Bana yorgun, ağrılı ve fazla kilolu birini gösterin, ben de size yüksek düzeydeki zararlı maddelerin ağırlığı altında çalışan birini göstereyim.

Sağlıksız kimyasalları atın ve vücudunuza iyi besinler yerleştirin ve o da milyonlarca ama milyonlarca yeniden hayat bulmuş hücre yaratsın. Biber kapsülü Meksika‘ ya başladığınız ilk günlerde kendinizi bambaşka biri gibi hissedeceksiniz.

Bu değişiklikleri ilk görebileceğiniz yerlerden biri cildinizdir. Koruyucu kaplamamız ve vücudumuzun en büyük organı olan deri, egzoz gazlarının, insan yapımı maddelerin tozunun ve toksik kimyasalların tehdidi altındadır. Fazla güneş ışığı ve yüksek sıcaklık bu yükü daha da artırır.

Bunlara ek olarak güzellik endüstrisi bizi “canlandırıcı” serumlara ve “anti-aging” kremlere ihtiyaç duyduğumuza inanmaya koşullandırmışım Ne yazık ki bu ürünlerin bir kısmı derimizi, nefes almasını ve zararlı maddeleri atmasını sağlayan gözeneklere, sentetik kimyasal yükü bindirerek daha az sağlıklı olmasına yol açmaktadır. Kirli su ve sentetik sabunlar her şeyi daha da kötüye götürmektedir.

Detoks yaparken sadece birkaç gün içinde cildiniz canlanır. Toksinlerden arınmak gözeneklerinizi açar ve zehirlerin dışarı atılmasını sağlayarak taze bir cilt yaratır.

Birçok müşteri detoks diyetinin yüzlerinden yılları aldığını, yaşlılık lekelerini soldurduğunu, kırışıklıkları yok ettiğini ve gençliklerinin pırıltısını geri getirdiğini keşfetmiştir!

Kırmızı Biber Hapı (Pepper Time) vücudunuzun içinde de hücreleriniz yenileniyordur, bu da organlarınızın ve zarar görmüş alanların tamir edilmesini ve daha iyi çalışmasını sağlar.

Etiketler: , ,

Yorum yapın