Biber Kapsülü’ yle İnce Ol İnce Kal

Şişman herkes yüksek sesle ne derse desin, bir gün ince, formda ve enerji yüklü bir vücutla uyanmayı seve seve ister. Sadece bütün diğerBiber hapıyla ince ol ince kal olası bahaneleri tükettiklerinde “Değişmek istemiyorum” cümlesiyle gelirler, buna kim ne diyebilir ki? Eğer değişmek istemiyorlarsa ve oldukları gibi mutlularsa, aferin onlara! Ama gerçekte oldukları gibi mutlu değillerdir, ne derlerse desinler, seve seve değişirlerdi. “Şişmanım ve mutluyum” cümlesinin en üzücü yanı, bunu söyleyenin kendini şimdiden yağlı bir hayattan emekli etmiş olmasıdır. böyle bir değişimin başlangıcı olarak meksika biber hapı gösterilebilir. Ne kadar inkar etsenizde kilolarınızla mutlu değilsiniz. O halde biber hapı ile zayıflamanın tam zamanı.

Zaten yeterince denemiş olduklarından şüpheleri yoktur, Allah bilir kaç diyet yaptılar ve sonun da umutsuz vaka olduklarına inandılar. Bu durum, kiloları ve sağlıkları konusunda hiçbir şey yapmamalarını haklı çıkartma ihtiyacına yönlendirir ve genelde netice “Şişmanım ve mutluyum” olur. Eğer şişmansanız ve bunun gerçekten güzel olduğunu düşünüyor ve gerçekten mutlu iseniz, o zaman sizin adınıza sevinen tek kişiyim size inanmıyorum ama sizin adınıza mutluyum. Gerçek şu ki, yağlar ülkesinde her şey yolunda olsaydı bu yazıyı okuyor olmazdınız. Şişman olmanın nasıl bir şey olduğunu biliyorum, ince olmanın da ve tahmin edin bakalım? Tabii ki de biber hapı ile ince olmak  ve ince kalmak derim! Bu durumda yapılması gereken şey çok basit: biber kapsülü kullanmak.

Bazıları kilolu ve sağlıksız olmalarında dergileri suçlama terbiyesizliğini bile yapar. Genele uyma konusunda baskı olmasaydı, isyan edip vemezlerdi diye iddia ederler. Beni hayrete düşüren, dergiler hakkında vakınan insanların onları sürekli almaları. Kulağa kolay gelebilir ama dergilerin sorunlara yol açtığını düşünüyorsanız almayın! Bu benim teorimi de doğruluyor, kilo yeni karalanmış bir konu değil. Öyle olmuş olsaydı, dergilerin kapağında güzel vücutların resimleri değil, şişmanların resimleri olurdu. İnsanlar çekici insanlara bakmayı sever, bu böyledir. Sizde bu şartlara uygun davranın ve biber hapı ile zayıflamaya başlayın.

Etiketler: , , ,

Yorum yapın