Biber Kapsülü Zayıflama Düzeni

Biber kapsülü zayıflama düzeniBirçok insan kanı inceltmek ve böylece kalp krizi ve inme riskini azaltmak için her gün aspirin almaktadır. Aspirini biber diyet hapı‘ yla beraber kullanmadan önce doktorunuza danışın. Kalp sağlığıyla ilgili aspirinin nasıl bir etkisi olduğunu burada vurgulamak istiyorum: Aspirin o kadar ucuz ve yaygındır ki, bazı insanlar kalp sağlığı rejiminin ne kadar önemli bir parçası olduğunu unutmaktadırlar. Bu rejimde biber hapı’ na yer verilmemektedir.

Ertesi gün öğünlere artık daha çok dikkat edersiniz, ama akşam yemeği vakti yaklaştığında maalesef iş yoğunluğundan dolayı yerinizden ayrılamazsınız. Yeniden açlıktan kıvranmaya başlamanız 7:30′ u bulur ve birisi pizzayla içecek bir şeyler sipariş etmeyi teklif eder. Böylece diğer bir günü de kötü karbonhidratlarla sonlandırırsınız.

Evde veya seyahatte geçen uzun mesai saatleri diyet uygulamasında yaşanan başarısızlıkların en temel sebebidir. Fakat biber hapı bu problemlerin tamamına çözüm getiriyor. Normal öğün düzeninin bozulması, aşırı yemeyi beraberinde getirir. Belki de siz şu modern yol savaşçılarından birisinizdir, hani şu işadamı veya satış temsilcisi olanlardan. Eğer öyleyseniz, arabada saatlerce vakit geçirip sürekli sağlıksız yemekler tıkmırsmız veya arabanın camından aldığınız fastfood yemekleri park alanında mideye indirirsiniz.

Bazen eski kötü alışkanlıklara dönmenin başlıca sebebi işle ilgili yaşanan strestir. Psikolojik açıdan baskı altında oldukları zamanlarda kendini yemeğe veren insanlar, diyet vagonundan düşmeye meyillidirler. Rahatlatan yiyecekler diye adlandırdığımız şeylere bir göz atın, ya pasta, turta veya çikolata parçacıklı bisküvi gibi pişmiş tatlılardır, ya da makarna ve peynir gibi yemeklerdir. 2001 yılının sonbahar ve kış aylarında kaç kişinin diyetten vazgeçtiğini söylemem mümkün değil. Terörist saldırılar sayesinde Amerikan halkının düzeni bozuldu ve kilo problemi, bizi tehdit eden diğer tehlikelerin yanında önemini iyice kaybetti.

Etiketler: , , ,

Yorum yapın