Bilinçaltınız Sizi Zayıflarken de Etkiliyor!

Bazı bakımlardan harcanan paralar oluşan rejim deliliğinin en hafif maliyetleridir. Yirmi beş yıl önce yeme bozukluklarına son derece az rastlanırdı. Anoreksiya Nervoza ve Bağlantılı Düzensizlikler Ulusal Birliği, çoğunluğu beyaz genç kadın olan 8 milyon Amerikalı’nın günümüzde her ikisi de son derece ciddi sağlık sorunları olan ve tıkınma düzensizlikleri gibi diğer yeme sorunları ile de sonuçlanabilen anoreksi ya da bulimia ‘dan acı çektiğini tahmin etmektedir. Bu çeşitli bozuklukların nedenlerinin çok tartışılmasına ve kesinlikle birçok farklı etkenin birleşiminden kaynaklanmasına rağmen kültürümüzün büyüyen yağ fobisi bunun önemli etkenlerinden biridir. Yağlarınızdan korkmayın. Onların bütün zararlı etkileri biber hapı zayıflama kapsülü ile bertaraf edilecektir.

Kadınların özgüvenlerini ince kalma başarıları ve genç kız gibi vücutlara sahip olmalarına bağladıkları bir toplumda yaşıyoruz. Bu anlamda mantıksız şişmanlama korkusu yeme bozuklukları olanlarda ortak bir tehdit oluşturmaktadır. Davranışları ile sürekli bombardıman altında kaldıkları kültürel mesajlar arasındaki bağlantıyı görmek çok zor değil.

Unutmayın kendinizi yapamamak üzerine ikna etmeye çalışmayın. Hayatınız bunu kanıtlamakla geçer. Eğer su içsem yarıyor diyorsanız ya da “arkadaşlar benim kemiklerim iri, ben ne kadar çaba göstersem de zayıflayamayacağım” diyorsanız, size üzücü bir haberim var. Bilinçaltımz cümle aleme sizin haklı olduğunuzu kanıtlamak için çalışır. Biber hapı ile zayıflamanın güzel yanlarından biri de budur. Bilinç altınızın sizi zayıflatıcı yönde çalışmasını sağlamak için size gerekli olan güveni sağlayacaktır. Biber hapı kullanan birinin sağlıklı bir şekilde zayıflaması garantidir. Bu kadar net konuşuyorum.

Bilinçaltınızda, bakın gördünüz mü nasıl da şişiyorum, çünkü ben söylemiştim su içsem yarıyor diye dersiniz. Siz fark etmezsiniz ama bilinçaltımz herkese söylediğinizin doğru olduğunu kanıtlamaya çalışır. Evet der benim sahibim doğru söylüyor. O ne yaparsa yapsın ben onu zayıflatmayacağım. Zayıflarsak o zaman rezil oluruz; çünkü ne demiştik, ne yapsam zayıflayamam. Ve siz etrafta söylenmeye devam edersiniz; ben haklıyım, bu kadar çabalıyorum olmuyor gördünüz mü? Ben demiştim size. gördünüz değil mi? Ben demiştim nasıl da zayıflayamıyorum. Gördünüz değil mi? Gördünüz…

Etiketler: , , ,

Yorum yapın