Bir Ayda 10 Kilo Verdiren Zayıflama Hapı

Düzenli biber hapı kullanımında bir ayda 10 kilo vermek mümkündür. Sağlıklı ve düzenli bir şekilde zayıflamak için mutlaka biber kapsüllerini kullanmalısınız. Acı biber hapı ile kısa sürede kilo vereceksiniz. getirmiştir. Bununla birlikte diyetinize de özen göstermelisiniz. Mesela zaten biber hapı kullanıyorum diye tıka basa yemek yememelisiniz.

Ayrıca boğazınız da hakim olmayaı bileceksiniz. Biz sizlere yardımcı olmaya çalışıyoruz. Kiloları nasıl verebileceğiniz konusunda bilgiler topluyoruz ve sizler ile paylaşıyoruz. ABD genel mali büro (GMB), Kongre’ye yaptığı bildirimde FDA’nın videoyu kontrol etmediğini belirtmiştir.

Sağlıklı ve çabuk zayıflamak isteyenlere biber hapı kullanmalarını öneriyoruz. Düzenli şekilde zayıflama hapı kullanırsanız formda kalmayı başarabilrisiniz. İstediğiniz kiloya kısa sürede biber hapı kullanarak gelirsiniz. Daha sonra, şirketin ilk videoda olduğu gibi desteksiz iddialarda bulunduğu ve OxyContin alımı ile ilişkili olan riskleri az gösterdiği ortaya çıkmıştır.

Daha da şaşırtıcı olan, oxy contin’in hastaların yüzde Tinden azında bağımlılığa neden olduğunun gösterildiğinin purdue pharma tarafından iddia edilmesidir ki, bu kötü bir yalandır. Purdue Pharma, 1995 yılında FDA’dan onay almak için girişimde bulunduğunda, oxyccontin’in sadece kanser ağrısı için kullanıldığı konusunda ısrar etmişti.

Purdue Pharma, onaylanmasından itibaren beş yıldan az bir sürede, yanıltıcı reklâmlar sayesinde 1 milyar dolar değerinde oxycontin sattı. Bu satış fda, purdue Pharma’nın son derece uygunsuz davranışlarını kabul etmekle birlikte sözde bir muhafız rolünü oynamakta ve bu şirketi kısıtlamak için hiçbir şey yapmamaktadır. FDA yönetmeliklerinin üstesinden gelen “parlak fikirler” Doktorlar, tüketicilerin her zaman bir ürünün yararları ve  obezite riskleri hakkında dengeli bir fikir elde edemeyebilecekleri konusunda kaygılıdır.

Etiketler: , , ,

Yorum yapın