Bir Haftada İncelin!

bir haftada incelinSadece bir haftada incelmek ister misiniz? Biber kapsülleri ile bir haftada formunuza kavuşacaksınız. Sağlıklı bir fiziğe kısa zamanda gelmek için mutlaka biber kapsüllerini denemelisiniz. Biber kapsüllerinin desteği ile kısa zamanda formunuza kavuşacaksınız.

Meksika biber kapsülleri sayesinde kısa zamanda kilolarınıza veda edeceksiniz. İdeal fizik ölçülerine kısa süre içerisinde biber kapsülleri ile geleceksiniz. Mümkün olduğunuz kadar doğru adımlar atmalısınız. Son zamanlarda hızla artan kilolara en verimli sonucu alacağınıza emin olabilirsiniz.

Sadece tuz içildiği zaman günde 30 gramdan fazlası tehlikeli olabilir. Hatta bir kerede 30 gramdan yukarı tuz almak öldürücü olabilir. Ancak bunu yanlışlıkla bile olsa kimse beceremez, çünkü vücut tepki göstererek içmenize engel olur.

Tuzlu su gömleği Pamuklu bir gömlek tuzlu su ile ıslatılıp süzüldükten sonra, çıplak vücuda giyilir. Üzerine de kuru bir gömlek ya da kazak giydikten sonra, yaklaşık yarım saat yatarak dinlenilir. Sağlıklı ve kolay zayıflama biber kapsülleri ile mümkündür.

Gömleğin ıslatıldığı tuzlu suyun yoğunluğu en az % 3 olmalıdır. Tuzlu su gömleği soğuk algınlığında ateş düşürmek için kullanılan bir yöntemdir. Özellikle yetişkinlerde ateş düşürmek için oldukça etkin bir yoldur. Hele ki hamile kadınlarda, ilaç içerek ateş düşürmek tehlikeli olduğundan ve anne karnındaki bebeğe ilaçla zarar verebileceğinden, ateş düşürmek için tuzlu su gömleği en ideal bir yöntemdir.

Etiketler: , , ,

Yorum yapın