Bitki Çayları ile Biber hapı

bitki çayları ve biber hapıBiber kapsüllerini kullanmaya başladığımda ve her yürüyüş sırasında suyun önemini ve insanla bitkiler arasındaki ortak yaşam ilişkisini düşünürüm. Biber kapsüllerini kullanırken mutlaka beslenmenize dikkat etmelisiniz.

Eczacılık fakültesindeki öğrencilik yıllarımdan beri bitkilere ve özellikle bitkilerle insanlar arasındaki ilişkileri ve insanların, toplumların şaft kalmak için bulundukları bölgeye özgü meyve ve sebzeleri nasıl kullandık larını konu alan etnobotanik çalışmalarına çok ilgi duyuyorum.

Sağlıklı ve daha biçimli vücut için biber hapı kullanılabilir. Sağlıklı bir fiziğe gelebilmek için mutlaka biber hapları kullanılmalıdır. Yıllardır etnobotanik, araştırmalarımın temelini oluşturuyor. 19901ı yılların başında nar özü üzerinde çalışırken bu meyvenin dünyanın en fazla güneş alan bölgelerinde yetiştiğini ve insanla m geleneksel olarak güneşten korunmak İçin nar kullandıklarını keşfettim.

Ardından kendi araştırmalarımda narın dışarıdan ve içeriden kullanım yararlarını ortaya çıkardım. Nar çalışmalarına dayalı olarak güneş kremlerini ve antiaging ürünlerini geliştiren diğer sebze ve meyveleri de saptadık vitamin C ve K gibi kaynaklar antioksidan içermektedir. Aynı zamanda biber kapsülleri de antioksdian içermektedir.

Biber  kapsüllerini kullanarak bol bol su tüketmelisiniz. Çünkü sudaki  mucize güneş kremlerinin SPFdüzeyini artırdığını; mantarların kollajen ile elastinin çökmesini önleyerek cildinizi düzgün tutma ya yarayan maddeler içerdiğini: meyankökünün renk bozulması milklırmaya yaradığı gibi iltibaplanmayı azaltabildiğini ve sedef ve dermatit gibi cilt sorunlarında yardımcı olabileceğini ortaya çıkardık.

Etiketler: , , , ,

Yorum yapın