Bol Bol Meyve ve Sebze yiyin

meyve ve sebze tüketimiBol bol meyve ve sebze tüketmenin sizlere hiç bir zararı olmaz aksina yararı olur. Vücudunuz için gerekli 40 tane besin kaynağı bulunur. Bu besin kaynaklarınında hepsini bağlayan tek bir besin kaynağıda bulunmamaktadır. O yüzden her besinden azar azar tüketmekte yarar vardır.

Kilo alma korkusu varsa biber hapı kullanmanız uygundur. Vücudunuza direnç ve güç verecektir. Acı biber kapsülleri aynı zamanda vücudunuzun dengesini de koruyacaktır. Toksinlerin barınmasına izin vermeyecektir. Yağların kısa sürede erimesine yardımcı olacaktır.

Dengeli bir diyete biber hapı’ yla başlayın kolay zayıflayın. Kıssadan hisse şu andaki durumunuzla işe başlayın. Belki tam da şu anda yeni arkadaşlar edinme potansiyeliniz vardır. İş yerinizdeki herkesi tanıyor musunuz? Kulüpteki ya da kilisedeki? Otobüsteki ya da trendeki? Önümüzdeki birkaç hafta içerisinde daha önce konuşmadığınız birileriyle her gün en az iki defa sohbet etmeye çalışın.

Konuştuğunuzdan daha çok dinleyin. Çok satan how to win friends and Influence people (dost kazanma ve İnsanları etkileme sanatı) kitabının yazarı dale carnegie’yi daha iyi anlamak için önümüzdeki birkaç ay iki insanla samimi bir ilişki kuracaksınız daha sonraki birkaç ay da sizinle görüşmek isteyen iki insanla bir ilişki kurmaya çalışacaksınız.

Birisi sizin fikrinize aykırı başka bir fikir ileri sürdüğünde cevap yetiştirme ya da sözünü kesme isteğinize karşı koyacaksınız. Birine ne kadar kendini ifade etme şans verirseniz o kadar kendisiyle ilgili ayrıntıları anlatmakta cömert davranacaktır.

Etiketler: , ,

Yorum yapın