Bol Minarel için Biber Hapı

Biber hapları ile bol bol minarel alabilirsiniz. Vücudun minarele kaloriden daha çok ihtiyacı vardır. Yani biber hapları bol bol sıvı almanıza yardımcı olarak zayıflamanızı sağlayacaktır. Düzenli biber kapsülleri kullanımında inanılmaz farklar göreceksiniz. Fazla susattığı için sağlık açısından da çok yarar sağlamaktadır. Biber hapı ile kısa sürede formunuza kauşacaksınız. Diyet yapmadan biber hapları ile zayıflaycaksınız. Böbrekler kükürtü işlerken proton ım ve doiavısı ile idrar asitliliğini artırır (idrar ph’si düşer). Bitkisel proteinlerde metionin çok azdır. Bu nedenle vejetaryenlerin idrar ph’si 7 dolayında iken hayvansal gıdalarla beslenenlerde 5.56 arasındadır. Bu asit yükü kısmen kemikten mobilize edilen bikarbonat iie tamponadlanır; kemik rezorpsivonu ve idrarla kalsivum itrahı artar. Ancak diyette protein kısıtlaması tavsiyeleri için bu bir gerekçe olmamalıdır.

Diyetteki kalsiyumu artırma tavsiyelerine yönelmek daha doğrudur. Havvansal proteinin aşırı kısıtlanması yaşlılarda kas güçsüzlüğü, kolay düşmeler ve kırıklara yol açabilir, j’ostmenopozal kadınların optimum protein alım miktarları veva bu kadınlara potasyum vkarbonat gibi alkalileri divet eklemesi olarak vermenin osteoporotik kırıkları azaltıp azaltamayacağı ancak ivi ve uzun süreli çalışmalarla aydınlanabilecektir.   K vitamini   k vitamini osteokalsin gibi bazı kemik matriks proteinlerinin karboksillenebilmesi için gereklidir, k vitamini yeşil sebzelerde ve baklagillerde boldur. Sağlığınız açısından yararlı biber hapı kullanımı kilo vermenize yardımcı olacaktır.

Bunlardan zengin beslenmenin osteoporotik kırıkları azaltabildiğini  teren yayınlar olmakla birlikte postmenopozal dönemde k vitamini ekleme!’. Manın yaygın olarak tavsive edilebilmesi için geniş çalışmalara ihtivaç  alkol 2” ağır alkol alımı postmenopozal osteoporozu hızlandırır; kırık riski ni artırır. Alkol kemik metabolizmasını doğrudan etkileyerek veni kemik yapımım baskılar. Kemik yapım göstergelerinden olan serum osteokalsin düzeyi alkoliklerde düşüktür. Alkol kemikte mineralizasvonu da güçleştirmektedir. Alkoliklerde serum 25hidroksi d vitamini düzeyleri düşük ve serum paratiroid olmalıdır.

Etiketler: , , ,

Yorum yapın