Bu Zayıflama Hapı Çok Konuşulacak

Acı biber haplarını kullananlar birdaha vazgeçemeyecekler. Düzenli şekilde kullandıktan sonra inanılmaz derecede etkisiniz gösterecektir. Bölüm 3’ün sonunda bu kısmın amacının insanların yaşlanma yanlısı hipnozlarını korumak için sahip oldukları son ümidi de ortadan kaldırmak olduğunu söylemiştim.

yaşlanmanın son zamanlarda esrarengiz zayıflama hapı biber hapları ile kilo almaya  müdahale edilebilir. Kilo almaya doğru ilerleyen vücutlarınızı meksika biber kapsülü ile durdurabilirsiniz.

olmaya doğru gösterdiği gelişmesinin beni soluksuz bırakmasının sadece laftan ibaret olduğu, elle tutulur hiç bir tarafı olmadığına dair inancı. Bunıryapa bildiğimi umarım fakat yaşlanma yanlısı hipnoz ile yeteri kadar karşılaştım ve bazı durumlarda uyanışın çok zor gerçekleştiğini biliyorum.

Bu kitabın geri kalan kısmının büyük bir bölümünde yedi sens kategorisinin ve bunların çarelerinin en ince bilimsel ayrıntılarına girecek olmamın sebebi, budur. Obezite ve fazla kilo tehlikesine karşı biber hapı etkisini gösterecektir. Hemen biber haplarını kullanmaya başlamanız sağlığınız açısından çok önemlidir.

Bu kitabın okurlarının büyük bir kısmının bilim insanı olmayacağını biliyorum, dolayısı ile bu, göz korkutucu olabilir. Fakat michael rae ve ben, teknolojinin keskin kenarını bölüm 2 içinde, dikkatle okumak için zaman ayırmaya istekli olan herhangi eğitimli bir insanın anlayabileceği bir şekilde açıklamak için çok çalıştık.

Etiketler: , , , ,

Yorum yapın