Çabalarınız Biber Hapı’ yla Boşa Gitmesin

Çabalarınız biber hapı yla boşa gitmesinBir diyet çabalarınız karşılığını veriyor olmalı. Biber zayıflama diyeti’ nin 1. Aşama’ sının dördüncü haftası, genellikle kendinizi gerçekten iyi ve enerjik hissetmeye başladığınız zamandır. Birinci veya ikinci hartadaki semptomlar ortadan kalkmıştır ve eski beslenme düzeninizin vücudunuz üzerindeki etkileri silinmiştir. Eski beslenme alışkanlıklarınızdan biber hapı yardımı ile kurtulacaksınız.

Başlamadan önce kendinizi halsiz ve miskin hissetmişseniz veya baş ağrıları, ruh hâli değişiklikleri ya da bağırsak sorunları gibi çeşitli yaygın semptomlarla karşılaşmışsanız, artık genel bir iyileşme fark edersiniz. Israrcı veya ciddi ila orta dereceli semptomlar için tek başına diyet yeterli olmayabilir. Bunun yanında biber diyet hapı da kullanmak gerekir.

Vücudunuzdaki besin dengesini yeniden kazanmak ve kilo verme programınıza devam etmek için bir uzmanın desteğine ihtiyaç duyabilirsiniz. “Beslenme Düzeniniz Sizin için iyi mi?” başlıklı testi çözdükten sonra, beslenme yetersizliğiniz olup olmadığı konusunda bir fikir edinmişsinizdir. Böyle bir durum varsa, kapsamlı bir diyetin yanı sıra biber kapsülü almak bunu düzeltebilir.

Tatlılar

  1.  Peynirli Fındıklı Böğürtlen Tatlısı
  2.  Karışık taneli meyvelerle pirinç pudingi
  3.  Doğal bioyoğurt ve meyve
  4.  Soslu haşlanmış ravent(ışgın)
  5.  Dövülmüş tarçın ve zencefilli, az yağlı süte batırılmış bulgur gevreği
  6.  Dondurulmuş yoğurt

Atıştırmalar

  •  Bioyoğurt
  •  Küçük miktarlarda az yağlı peynir ve pirinç keki veya alternatif tost

Akşam Yemeği

  • Tavuk ve beyaz peynir ile fırında Akdeniz sebzeleri

Tatlı

  • Yazlık taneli meyveler ile pirinç pudingi

Etiketler: , , ,

Yorum yapın