Cabuk Diyetlerin Zararları

Hızlı yapılan diyet girişimleri kısa zaman içerisinde kilo verdirirse uzun zaman sonra sağlıklı olmadığını göreceksiniz. Bu yüzden hızlı zayıflamak istiyorsanız mutlaka meksika biber kapsüllerini denemelisiniz. Acı biber hapları ile kilo vermeyi deneyebilirsiniz.

Meksika biber hapları sayesinde forma girebilirsiniz. Sağlıksız diyet girişimlerinde bulunmak yararlı değildir. Bu türdeki inteinleri bize hidrofobik proteinlerle başa çıkmak üzere yardımcı olarak kullanmamız mümkün olabilir. Sağlığınız için en ideal diyet biber hapı ile yapılandır fakat kullanma düzenine özen göstermelisiniz.

Mevcut yaklaşımlardan birinde protein, yapısında su ile temas ettiği zaman kıvrılacağı bir bölgenin yakınlarında kesilmekte, her iki taraftaki uçlara yanintein “başlıklar” takılmaktadır.

Bir karşılaştırma yapmak için, ortasında bir dik açı yapan uzun bir çelik parçasını (protein) bir boru (TIM/TOM kompleksi) içinden geçirmek istediğinizi gözünüzde canlandırın. Bu işi bu şekilde yapmak, olanaksızdır.

Fakat eğer çelik parçasını büküldüğü noktadan veya ona yakın bir yerden keser ve sonra da borunun öbür ucundaki arkadaşlarınıza iki yarının nereden birleştirileceğini göstermek üzere çubuğun kesilen uçlarına küçük birer parça ilave ederseniz, iki parçayı da öbür uçta birleştirilmek üzere birbirlerinden bağımsız şekilde borunun içine atabilirsiniz.

Alternatif olarak, tek parça halindeki inteinler proteinin iki yansırım tam ortasında meydana getirilebilir ve böylece ortasında intein bulunan tek parçalı uzun bir yapı elde edilebilir.

Etiketler: , , ,

Yorum yapın