Çabuk Zayıflamak İsteyenlere Biber Hapı

Biber kapsülleri ile kilo vermek daha hızlı sağlanmaktadır. Başarılı ve düzenli kilo vermek için mutlaka biber hapı kullanmalısınız. Biber kapsülleri ile farklı biri olmak için hemen kullanmalısınız. Biber kapsüllerinin faydalarını anlatmakla bitiremeyiz. Düzenli kullanımında inanılmaz faydaları vardır. Kısaca tiroit baskılanması neticesinde sadece kalp ve damar hastalıkları ve yüksek tansiyona yakalanma riski artmayacak, aynı zamanda bireyin enerji ve ısı üretiminde de azalma olacağından yorgunluk, bitkinlik şeklinde yaşam kalitesini azaltan parametreler de ortaya çıkacaktır. Aynı nedenlerle birey kendisini yorgun ve vücut ısısı azalmış olarak hissedecektir. Kalsiyum’un, ın ve şekerin hücreye girişinin zorlanması bu maddelerin damar yüzeylerinde birikmesine neden olacaktır. Damar kireçlenmesi şekillenmeye başlayacak ve bunun doğal sonucu olarak da yüksek tansiyon görülebilecektir.

Sağlıklı bir tiroit hormonu etkinliği ve miktarı ile açığa çıkan eneri de ısı da normaldir. Yani 37 °C lik bir ısı düzeyi ve günlük yaşamınızı ve aktivitelerinizi düzenlemeye yetecek kadar bir enerji  ancak tiroit miktarının azlığında hücreye kan ve besin girişinin zorlaşmasına bağlı olarak hücrelerin yağ ve karbonhidratlardan enerji üretmesi güçleşecek ve buna bağlı olarak enerji ve ısı üretimi azalacaktır.

Biber hapları en önemlisi de tüm bunlar olurken kanda birikmeye ve artışa geçen şeker ve yağ hem yağlanmaya hem de bu maddelerin oksitlenerek toksik radikale dönüşmesiyle iltihaplanmaya neden olabilecektir. Dolayısı ile tiroit sağlığı ile kalp sağlığı, Diyabet, damar kireçlenmesi ve yüksek tansiyon, kilo artışı ve kronik yorgunluk şeklindeki rahatsızlıklar arasında sıkı bir ilişki bulunmaktadır.  Brokoli, Brüksel lahanası, çilek ve soya fasulyesi ile soyalı gıda maddelerinde bulunan goitrojen adlı maddeler tiroit bezinin çalışmasını baskılayarak tiroit üretimini azaltır. Dolayısı ile bu gıda maddelerinin hipotiroid’li bireylerde tüketilmemesi gereklidir. Isı işlemi goitrojenleri miktar olarak azaltsa da ne kadar goitrojen’in ne kadar ısıtma ile tahrip olduğuna dair pek fazla veriye sahip değiliz.

Etiketler: , , ,

Yorum yapın