Çalışırken Kalori Yakın

Çalışırken kalori yakmanın tek nedeni biber hapı kullanmaktır. Biber hapı ile zayıflarken daha sağlıklı olacaksınız. Başarılı şekilde kilo vermek için biber kapsüllerinden yararlanacakssınız. Meksika biber kapsülü sayesinde zayıflarken daha sağlıklı olacaksınız. Başarılı şekilde kilo vermek için öncelikle yapmanız gereken biber haplarını kullanmaktır. Biber kapsülü sayesinde istediğiniz kiloya ulaşacaksınız. Düzenli kullanımında inanılmaz derecede etki gösterecektir. Biber kapsülleri faydalı ve daha yararlı şekilde kilo vermenize yardımcı olacaktır. Yiyecek ürünlerine ve özellikle içeceklere şeker eklenmesini arttırmayı hedefleyen sanayicilerin öne sürdüğü diğer nedenlerden biri, soğutma araçlarının yaygı ulaşmasıdır. Gerçekten de soğuk, şekerin tadını gizlenmiştir. Yalnız kolesterol rahatsızlığı olanlar biber hapını kullanamazlar.

Bir şişe kolayı bir buz kovasına koyarak ısısını 0 dereceye kadar indirin, tadı size acı gibi gelir, oysa aynı içeceği oda ısısında içerseniz, tadı şurup gibi olur. Unlu bir amerikan içeceği ilamndaki gibi “bugünün susuzluğu” temelde şekere karşı olan susuzluktur, bunun ne kadar sakıncalı olduğunu da artık biliyoruz. Şeker konusunu bitirmeden önce, baldan da iki cilt söz etmek gerek, çünkü büyük şeker karşıtları, daha birkaç yüzyıl önce şeker henüz yokken, atalarımızın bal yediklerini sevinçle öne sürüyordu.

Bu yüzden yüzyıllarca para yerine kullanılan, çok yüksek vergi alınan bir şey, dinsel ibadetlere özgü bir ürün olarak kullanıldı. İlaç amacıyla kullanılması dışında (gerçekten bazı ilaç nitelikleri vardır), bal özellikle ballı baharatlı çöreklerin hazırlanmasında kullanılır; çünkü her zaman çok pahalı olduğundan ancak tuzu kurular yiyebilir. Şeker bulunmadan, yani  yüzyıldan önce, balın ne kadar tüketildiğini kesin olarak söylemek zor. Soruna eğilen gözlemcilerin çoğu, balın yılda kişi başına 500 gramla 2 kg arasında yendiğini tahmin ediyor. Fazla kilolarınızdan kurtulmanın yolunu yazı içerisinde bulabilirsiniz.

Etiketler: , , ,

Yorum yapın