Çeşitli Beslenme ve Biber Hapı

Çeşitli beslenme ve biber hapıAşırı kilo temel olarak bir yanlış beslenme hastalığıdır ve toksiklik büyük bir etkendir. Yalnızca yetersiz beslenme aşırı kiloya neden olabilir. Yetersiz beslenmenin getirdiği fazla kilolar için biber zayıflama hap kullanmak uygundur. Tennessee Üniversitesi Beslenme Enstitüsü’nden Dr. Michael Zemel ve diğer araştırmacılar, kalsiyum yetersizliğinin yağ depolama genlerini harekete geçirebildiğini, biber hapı’ nın ise yağ yakımını hızlandırdığını saptadı. Aynı şekilde, omega 3 yağlı asitleri yağdepolama genlerini aktive ederken, yeterli omega 3 onları kapatıp yağ yakımını hızlandırır.

Oysa çoğumuz yeterli kalsiyum ve omega3 almıyoruz. Tüm besinler karşılıklı etkileşim yaratarak bir takım gibi çalışırlar, ancak ortalama bir insan bugün uygun sağlık seviyesi için gerekli olan besinin onda birini alıyor. Dolayısıyla biyolojik potansiyelimizin çok altında işlev gösteriyoruz ve bu kendini kronik hastalık ve aşırı kilo olarak ortaya koyuyor. Vücut ihtiyacı olan besini almadıkça, tıka basa yemiş bile olsanız açlık hissedeceksiniz. Bu açlığı hissetmemek için biber hapı kullanın.

Besin, bedenin hayatını sürdürmesi için dışarıdan sağlaması gereken bir maddedir. Hiçbir gıda tek başına, ihtiyacımız olan tüm besinler karşılamaz ve her insanın kendine özgü besin ihtiyaçları vardır. Çeşitli beslenmeliyiz; çeşit ne kadar çok olursa o kadar iyi. Günümüzde insanların ihtiyaçları olan tüm besinleri aldıklarını söylemek zor.

Araştırmalara göre, Amerikalıların yüzde 92’si bir veya daha fazla vitamin ve minerallerden yoksun kalıyor. Amerikalıların tükettikleri taze meyve ve sebze miktarı büyük bir düşüşte; tabii sebze ve meyvelerin besinsel değerlerinin de düştüğünü söylemek gerek. Bu da durumu daha kötüye götürüyor. Bu durumu düzeltmek için biber hapı’ ndan faydalanmak gerekir.

Etiketler: , , ,

Yorum yapın