Cilt Hasarlarına Biber Hapı

Cilt hasarlarına biber hapıKozmetik ürünleri üreticilerine büyük saygım var. Onlar, detoks endüstrisi spektrumunun diğer ucunda yer alıyorlar: Bu, çok sıkı bir şekilde düzenlenen, büyük, uluslararası biyoteknoloji firmalarından çok iyi organize olmuş ekiplerin şık, dikkat dağıtan, akıl çelen, sonuna kadar savunulabildikleri sözde bilim ile saçmalıklar üzerinden büyük paralar kazanılabilen bir endüstri. Sağlıklı bir detoks programı için biber form hapı kullanımı uygun olacaktır. Beyin Jimnastiğinin çocuksuluğundan sonra şimdi daha üst noktalara bakabiliriz.

Bütün bunlara karşın eczaneye her gidişinizde (tavsiye ederim) piyasada bulunan olağanüstü çeşitlilikte sihirli bileşenleri bulabilirsiniz. Sizde hızlı zayıflamak istiyorsanız biber hapı’ nın sihirli bileşenlerinden yararlanın. Valmont Cellular DNA Complex, özel olarak işlemden geçirilmiş somon balığı yumurtası DNA’ sından yapılmıştır (ne yazık ki yüzünüze somon sürmeniz benzer etkiyi yaratmayacaktır, diye yazmıştı The Times bir incelemesinde).

Ama son derecede büyük bir molekül olan DNA‘ nın cildiniz tarafından absorbe edilmesi ya da içinde sentetik bir etkinliğin olması, gerçekte öyle olsa bile, hiçbir şekilde mümkün değildir. Ciltde oluşan hasarlara biber hapı ile dur demeniz mümkün. Büyük bir olasılıkla vücudunuzdaki DNA’ nın kurucu bloklarında bir eksiklik bulunmamaktadır.

Halen vücudunuzda bol bol yerleşmiş durumdadır. Durumu her yönüyle düşündüğünüzde, eğer somon DNA’ sı cildiniz tarafından tamamen absorbe edilirse, siz yabancı bir unsuru ya da daha doğrusu balığı absorbe etmiş, hücrelerinize onun tasarım planını da geçirmiş olacaksınız. Bu sebeple cildiniz için omega 3 balık yağı alımını artırmalısınız.

Etiketler: , , ,

Yorum yapın