Çocuklarda Şişmanlık Riski

çocuklarda şişmanlık riskiÇocuklarda obezite, mide ve beynin gelişim bozukluğundan dolayı kaynaklandığı kanıtlanmıştır. Araştırmalara göre çocuk yaşlarda başlayan gıda tüketimi büyünce sindirim problemlerine yol açmaktadır. Sağlıksız besinler tüketmek özellikle de yağlı ve çok şekerli gıdalar tüketmek sindirim sistemini alt üst etmektedir.

Çocukken farkına varılmazken ilerde ciddi sorunlar yaratabiliyor. Yetişkinler için de aşırı kilo çok zararlıdır. Hastalıklara neden olmaktadır. Ancak yetişkinlerin bir şansı var biber kapsülleri, kullanabilirler. Sağlıklı ve etkili bir zayıflama hapı olduğunu belirtelim.

Sağlıklı bir ideal vücut kilosu için biber form hapları kullanılmalıdır. Orjinal meksika biber kapsülleri ile zaman kaybetmeden zayıflamaya bakın. Hastalıklara zemin hazırlamadan biber haplarını kullanın ve biran önce kilolarınızdan kurtulmaya bakın.

John Joseph, ya da diğer adlarıyla John Joseph McGowan ve bloodclot grubuyla beraber sahneye çıktığında, seyirci coşkusunu, sahne dalışı (kendini sahneye atmak, sonra da tekrar seyircilerin üzerine atlayarak geri dönme) yaparak gösteriyor. Bu arada John bir semazen gibi hareket ediyor; dönüyor, zıplıyor ve geriye salto atıyor.

Kırk altı yaşında birisi için oldukça iyi. “İnsanlar bunun, gördükleri en yoğun ve enerjik şey olduğunu anlatıyor, özellikle de yaşım göz önünde tutulduğunda. Müzik yapan tanıdıklarımın hepsinin ya dizleri ağrıyor, ya eklemleri ya da sırtı. Bense hâlâ işin içindeyim” diyor.
John, ailesi tarafından dövülmüş, istismar edilmiş, bir koruyucu aileden diğerine kovulmuş durmuş ve New York sokaklarında büyümüş. On dört yaşında uyuşturucu kullanmaya başlamış; on altısında çocuk ıslah evini boylamış.

Etiketler: , , ,

Yorum yapın