Daha Biçimli Vücut için Biber hapı

biçimli vücutDaha sağlıklı ve biçimli vücuda biber hapı ile gelebilirsiniz. Meksika biber kapsülleri ile kısa sürede formunuza kavuşacaksınız. Acı biber kapsülleri sayesinde kısa sürede zayıflamanıza yardımcı olacaktır. İdeal kilonuza gelmek için mutlaka biber kapsüllerini kullanmalıısnız.

Zayıflamaya yardımcı biber hapı ve diyet yöntemleri ile kolay kilo verebilirsiniz. Süt de bal gibi mucizevi ve şifalı bir gıdadır. Tabi bizim kullandığımız haliyle değil, inek de dahil tüm sütlerin vücut için şifa olması, onun sağıldıktan en fazla sekiz on dakika içinde ve hiçbir işleme tâbi tutulmadan içilmesiyle mümkündür. Çünkü süt, yeni sağıldığında hazmı kolaylaştıran mikroplar ve enzimler içerir.

Bekleyen sütte, zararlı mikroplar üremeye başlar. O yüzden de onun kaynatılması gerekir. Süt kaynatıldığında içindeki kıymetli bakterilerin büyük bir kısmını kaybeder. Çünkü sütün hazmedilmesini ve vücut için yararlı olmasını sağlayan tüm mikroplar 4354 derecede ölürler ve böylelikle süt de süt olma özelliğini kaybeder. Buna rağmen sütlerin kaynatılması zorunludur. Yumurtalıklar kuvvetli bir yaratıcıdır. Güç içermektedir ve onun çocuk doğurarak ya da fikirlerimizi ve düşlerimizi gerçekleştirerek ifade edilmesi gerekir.

Kanser hastası olan kişiler genellikle benlikleri ile ilgili zayıf bir duyguya sahiptir. Ve  bu yüzden şu tür yorumlardan kolayca etküenebilmektedir: “senin duygularının hiç bir önemi yok” (bu cümle aslında “senin hiçbir önemin yok” anlamına gelmektedir.  Senin için en iyi olanı ben biliyorum” ya da ” “asla yeterince iyi olmayacaksın”. Ne yazık ki bu kişiler özdeğerlerinin düşük olması nedeniyle bu ifadelere ikna edici bir şekilde karşı çıkamamakta dır. Adet dönemlerindeki ağır kanamalar genellikle desteklenmeyen, sevilmeyen ve hep orada ola tıpkı kendisinin de söylediği gibi, “tek çıkış yolu kanser hastası olmaktır.

Etiketler: , , ,

Yorum yapın