Dengeli Kilo verimi

Dengeli ve sağlıklı diyet girişimleri ile kilo vermeyi denemelisiniz. Sağlıklı ve uzun yaşamak istiyorsanız mutlaka biber hapı kullanmalısınız. Brunk, daha fizyolojik oksijen düzeyleri altında daha uzun ömürlü kalp hücreleri yetiştirerek, artan oksidatif stresin diğer bir deyişle daha yüksek serbest radikal düzeylerinin lipofusin oluşumunu nasıl da arttırdığını göstermişti. Brunk ayrıca, lipofusin birikmesinin hücrenin kendi kullanılmış bileşenleri üzerinde geri dönüştürme işlemi uygulama yeteneğini olumsuz şekilde etkileyeceğine ilişkin eski şüpheleri de onaylamıştı.

Vücudunuz için meksika biberi ve antioksidanlar‘ ın önemi büyüktür. Vitaminli ve minarelli yiyecekler ile vücudunuzun direncini artırabilirsiniz.

Hepsinin üstüne, daha yaşlı kalp hücrelerinde hasarlı mitokondrilerin biriktiğini gösterebilmişti hücre ekonomisi içinde en önde gelen görevlerinden biri arızalı hücresel enerji santrallerini ortadan kaldırmak olan lizozom doğru şekilde çalışıyor olsaydı, bu birikim gerçekleşmezdiğidir.

Brunk, birlikte çalıştığı arkadaşı alex terman ile birlikte, lizozomun içinde biriken lipofusinin organelin asiditesini ve enzim üretimini azalttığını içeren, yaşlanmaya ilişkin bir “çöp felaketi” teorisinin çerçevesini çizmişti. Bu modelde lipofusin, hücre gövdesi tarafından üretilen pek çok enzimi emip verimsiz bir şekilde kullanarak ziyan etmekte, bu nedenle hâlâ işlevsel olan diğer lizozom içeriği, enzimler tarafından verimli bir şekilde işlenememektedir.

Biber hapları kullanım sırasında, hücrenin lizozomlan başa çıkabilecek teçhizata sahip olmadıkları atik ürünlerini biriktirdikçe, içlerindeki maddeleri parçalama yetenekleri de giderek azalır.

Etiketler: , , ,

Yorum yapın