Dengeli Vücut Ölçümleri

Kırmızı biber hapları kullanımı sırasında fazlasıyla enerjik ve sağlıklı olacaksınız. etrafınıza pozitif enerji saçacaksınız. Biber form hapı sayesinde kısa sürede etkisini göreceksiniz. Bana göre bu, alternatif terapistlerin fclsefelerindeki ilginç paradokslara verilebilecek bir başka örnektir: Tedavilerinin vücut üzerinde ritüelden ziyade özel teknik mekanizmalar yoluyla özel ve ölçülebilir etkiler yarattığını iddia ettiklerinde biyolojik indirgemeciliğin oldukça eski moda ve naif bir biçiminin savunuculuğunu yapıyorlar.

Diyet yerine daha sağlıklı zayıflama haplarından biber kapsüllerini deneyebilirsiniz. Ayrıca spor yerine de krımızı biber form hapları  müdahalele mekanizmalarının iyileştirme üzerinde pozitif bir etki yarattığını ileri sürmüş oluyorlar. Bir kez daha ifade edecek olursak, tedavilerinin nasıl işe yaradığı ile ilgili iddiaları konusunda bir kanıtları olmadığı gibi iddiaları mekanik, entelektüel olarak düş kırıklığı yaratan ve gerçeğe göre daha az ilginç olan görüşlerdir.

Sağlıklı zayıflamaya yardımcı biber hapı ve alternatif diyet yemekleri ile kilo verimini hızlandırabilirsiniz. Kırmızı biber hapı ile kilo vermeyi deneyebilirsiniz.

Etik Bir Plasebo Olur Mu?Plascbo etkisi, her şey bir tarafa kötüye kullanılan bilim ile ilgili duygularımız açısından ilginç etik açmazlar ve çatışmalar ortaya koymaktadır. Şu ana kadarki en somut örneği ele alalım: Homeopatinin şeker hapları eğer yalnızca bir plasebo olarak işe yarıyorsa istismar edici bir şey midir?

Pragmatik bir klinik uzmanı, bir tedavinin değerini yalnızca onu kendi bağlamında ele alarak inceleyebilir. Plascbonun yararlarına net bir örnek şudur. On dokuzuncu yüzyıl kolera salgını sırasında londra homeopati hastanesi’nde ölümler, middlesex hastanesi’ndcki gibi üçte bir oranında gerçekleşmekteydi.

Etiketler: , , ,

Yorum yapın