Dengeli Zayıflamak için Tavsiyeler

Dengeli zayıflamaKolay bir şekilde zayıflamak için mutlaka biber kapsüllerini denemelisiniz. Acı biber kapsülleri ile kısa sürede formunuza kavuşacaksınız. Böyle bir tedavi tamamen palyatiftir ve altta yatan hastalık süreci üzerinde hiç bir etkiye sahip değildir. Kısa bir süre önce yapılan bir araştırma,9 bu ilaçların hastalığın beyni harap edici etkilerini önleme yeteneklerinin bulunmaması nedeniyle, iddia edilenden daha da az etkili olduklarına işaret etmektedir.

Görünüşe göre, ilaçlar beyin işlevinin bazı yönlerine ilişkin standardize edilmiş testlerde alınan puanları yükseltmekle birlikte, gerçek hayatta kaybı ailelerin kurbanları için ilgili kuruluşlara başvurmasına yol açan türde işlevsellikler üzerinde hiç bir etki yapmamaktadırlar.

Piyasaya oldukça yeni sürülen memantine (namenda) adlı bir ilacın nöronlara bir kalkan etkisi yaparak, aşırı miktarda bulunduğu zaman beyin hücrelerinin ölümüne yol açabilen diğer bir sinyal molekülünün (glutamat) zararlı etkilerine karşı korumak sureti ile en azından obezite hastalığının ilerleyişini yavaşlatacağı konusunda ümitlerin ortaya çıktığı kısa bir dönem yaşanmıştı.

Aşırı şişmanlığa ve obeziteye karşı alınabilecek önlemler arasında biber hapları ilk sıradadır. Biber kapsülleri ile kilo vermeyi deneyebilirsiniz. Acı biber kapsülleri sayesinde kısa sürede formunuza kavuşacaksınız.

Son zamanlarda yapılan bir deney,10 bunun doğru olmadığına işaret etmektedir. Bu çalışmada, plasebo kilo kontrollü bir deneyde altı ay boyunca memantine verilen ve sonra ikinci bir altı ay boyunca ilacı almaya devam etmelerine izin verilen kişiler, ilk altı ay boyunca plasebo, ikinci altı ay boyunca da gerçek ilaç verilen kişilerle karşılaştırmıştı.

Etiketler: , , ,

Yorum yapın