Depresyon Tedavisinde Biber Kapsülü Etkisi

Biber kapsülü Sol Burun Deliği İşleri: ev inşa etmek, yeni bir işe başlamak, hayırseverlik, dans, depresyon tedavisi, kendinden yaşlılarla ya da üst mevkidekilerle konuşmak, alkolsüz içkiler içmek, arkadaş ve sevdiklerimizle buluşup konuşmak, bahçıvanlık, yeni bir eve girmek, evlenmek, müzik çalmak, meditasyon yapmak, para biriktirmek, mücevher satın almak ve takmak, acıyı tedavi etmek, şiir okumak ya da yazmak, okumayı öğrenmek, hüznü ve bilinçsizliği iyileştirmek, kısa yolculuklar yapmak, yoga çalışmak ve eğitimde yeni bir aşamaya girmek.

Acı biber hapı Sağ Burun Deliği İşleri: çevredekilerin dikkatini çekmek, yıkanmak, tekne gezileri, kitap okumak ya da yazmak, tartışmak, bağırsakları boşaltmak, yemek yemek, eğlenmek, kumar oynamak, değerli taşları yontmak, diğerlerine ilham vermek, ağır bedensel işler, korkulardan ve asabiyetten arınmak, müzik eserlerini tanımak, uyumak, dinsel metinleri öğrenmek, uzun yolculuklar, savaş, ağaç oymacılığı ve hatha yoga çalışmaları.

Bunlara ilaveten, cinsel ilişki sırasında erkekler sağ, kadınlar ise sol burundan nefes almalıdırlar.

Biber hapı zayıflama evrenin nabzı insan bedeninde yansır; kalbimizin atışı, evrenin titreşen ritminin bir yansımasıdır. İnsan bedenini meydana getiren elementlerle dünyayı oluşturanlar aynı elementlerdir. Biçimlerini ve eylemlerini belirleyen kurallar dahi aynıdır.

Her birimizde, yaradılışın başından bu yana var olan tüm elementlerin, tüm kanunların mikrokozmik bir görüntüsü vardır. İnsanı bir parçası olduğu evrenden ayırmak en temel gerçeği inkar etmek demektir.

Etiketler: , , ,

Yorum yapın