Diyet Hatalarına Son Veirin!

Sağlıklı ve başarılı bir şekilde kilo verebilmek için öncelikle dengeli beslenmelisiniz. Sonra biber hapı ile düzenli kilo verebilirsiniz. Özellikle biber haplarını kış aylarında deneyebilirsiniz. Kışın kilo verimi biraz daha zor olduğundan biber hapını kullanmak kolaylaştıracaktır.

Kış mevsiminde özellikle ısınmak amaçlı yağlı yiyecekler tercih edilir. Ve kilo alımıda kolay gerçekleşir. Burada etik ve mali bir konu var. Hastalarınızı doğru düzgün bir şekilde rastlantısallaştırmanın maliyeti yoktur. Hastalarınızın gerçek tedavi mi yoksa plasebo mu aldıklarını bilmemeleri de aynı şekilde para harcamayı gerektirmez. Kısacası, sağlam ve yeterli bir araştırma yapmak, daha çok para isteyen bir şey değildir.

Kilo vermekte zorlananlara ve sindirim güçlüğü çekenlere biber hapı sağlıklı bir şekilde yardımcı olacaktır. Meksika biber kapsülleri sayesinde istediğiniz fiziğe gelerek kısa sürede formunuza ulaşacaksınız. Diyet yapmadan kilo vermeyi başaracaksınız.

Gerekli olan tek şey başlamadan önce düşünmenizdir. Bu araştırmalarda suçlanacak kişiler varsa bunlar da yalnızca bu araştırmayı yürüten kişilerdir. Bazı durumlarda bilimsel yönteme ‘hatalı bir model’ olarak sırtlarım dönecek insanlar olacaktır ve onlara göre yeni büyük model ‘taraflı testler’ olarak gözükmektedir.

Bu modeller, alternatif tedavi literatüründe yerini bulmuştur. Genel olarak hatalı diyetler araştırmalar, homeopatiyi ya da diğer alternatif tedavilerden birisini destekleyenler arasında yer almaktadır. Kontrol edilebilen her önyargının ve hatanın hariç tutulduğu, iyi şekilde uygulanmış araştırmalarda ise homcopatik tedavilerin plasebodan daha iyi sonuç verdiği gibi bir durum ortaya çıkmamaktadır.

Etiketler: , ,

Yorum yapın