Diyet ve Beslenme Şekilleri

diyet ve beslenme şekliFazlalıklarınızdan kısa zamanda kurtulabilirsiniz. Kilo problemlerine en verimli sonucu biber kapsüllerini mutlaka denemelisiniz. Acı biber kapsüllerinin desteği ile kilo vermek çok kolay bir şekilde sağlanacaktır. Mutlaka doğru adımlar atılmalıdır. Son zamanlarda hızla yayılan fazla kilolara biber kapsülleri etkiedecektir. Annesütü hafif tatlımsıdır.

İlk olarak bebeğe tatlı vermek tatlı yeme alışkanlığının gelişmesine katkıda bulunur. Bunun için ilk başlanan besinler farklı tatta olmalıdır. Bebek besinlere teker, teker, az az, önce sıvı, giderek kıvamlı yiyeceklere alıştırılır. Örnek verirsek; önce bir kaşık meyve suyu ile başlanır. Mevsimine göre ilk verilecek meyve elma, ya da şeftali olabilir.

Biriki gün sonra portakal, mandalina gibi meyvelerin suyu da miktar artırılarak verilmeye başlanır. Meyve önce iyice yıkandıktan sonra taze olarak suyu sıkılır ve verilir. Bebek buna alışınca 1 kaşık yoğurt verilmeye başlanır. Birkaç gün buna alışan bebeğe acısız az tuzlu, fakat az zeytin yağı eklenmiş sebze çorbası önce bir kaşıkla başlanarak miktarı yavaş yavaş artırılır.

Düzgün beslenme için önemli bilgiler yazı içerisinde anlatılmıştır. Sağlıklı bir fiziğe kısa zamanda gelebilmek için mutlaka doğru tercihler yapmalısınız. Kilo problemlerine karşı en verimli sonucu biber kapsüllerini kullanarak alabilirsiniz. Sebze çorbası için yıkanmış havuç, kabak, patates, birkaç dal ıspanark kaynayan suya konarak pişirilir. Az zeytin yağı çok az iyotlu tuz konur, ezilir. Önce koyu sıvı, sonra püre olarak verilir.

Etiketler: , , ,

Yorum yapın