Diyet ve Yaşam Şekli

diyet ve yaşam şekliSağlıklı bir diyete biber hapı ile başlamak zayıflamanızı daha sağlıklı kılar. Çünkü biber hapı diyetinizin daha hızlı ve kolay ilerlemesi için bir destek olarak görülebilir. biber hapı olmadan yapılna bir diyet kısa süre sonra bırakılır ve kilo vermek zorlaşabilir. Ancak biber hapının desteğini alarak diyete başlanırsa zayıflamak keyifli hale gelir.

Bu yeni tanı aracı bedenin ve özellikle hücrelerin durumunu saptamak için araştırma alanında yaygınlıkla kullanılmaktadır. Bedensel fonksiyonların öteki değerlendirmelerinden farklı olarak evre açısı size şu dakikada bedeninizdeki her hücrenin ne kadar sağlam olduğunu gösterir. Fazla kilolar yüzünden strese girmeyin biran önce biber hapını deneyin. Sıkıntısız bir şekilde kilolarınızdan kurtulursunuz.

Bu tanı aracının geliştirilmesi, hücrelerin yaşamsal fonksiyonlarını desteklemek için ne kadar su yüklü olduklarını saptadığından Biber kapsüllerindeki mucize’ yi keşfetmemde büyük bir rol oynadı. Giriş bölümünde açıkladığım gibi biber hapındaki mucize’ nin özü, içeriden dışarıya sağlığın hücrelerinizin tıpkı genç hücreler gibi suyu çekecek ve muhafaza edecek kadar sağlam olmasında yatıyor.

Eğer beyinden kalbe, bağdokulardan sizi dünyaya teşhir eden cilt hücrelerine kadar tüm hücre zarlarını suyu ve besini kendine çekecek kadar onarabilirseniz, yaşlanmaya ve hastalıklara karşı savaşabilirsiniz. Gerçi, evre açısı taramasını kolayca her klinikte ya da doktorunuzun muayenehanesinde yaptıramazsınız ama bu bölümün sonundaki test ne kadar iyi olduğunuzu ve hücrelerinizin su tutma kapasitesini ölçmenizi sağlayacaktır.

Etiketler: , , ,

Yorum yapın