Diyet Yapamayanlar için Biber Hapı

Diyet yapamayanlar için biber hapıKilo tedavisi üzerindeki araştırmalar, diğer iki tipe göre geri olduğundan hipofiz tipinin yasaları tamamen açıklanabilmiş değildir. Ulaşılan sonuçlar hipotez durumunda olmasına rağmen, hipofiz salgısının bol olmasının devliğe, az olmasının da cüceliğe yol açtığına yaygın olarak inanılır.Bu bezin şişmesi, içinde yer aldığı kafatasının kemikli çeperlerine basınç yapmasına ve bunun sonucu olarak da migrenlere yol açar.

Bu basıncın, göz yuvarlağının arkasında bulunan göz sinirlerinin keşistiği’noktaya uygulanması, bazı göz rahatsızlıklarına, hatta tam körlüğe neden olabilir. Bazı tahminlere göre, hipofiz bezini çevreleyen kemikli bölge raşitizm sonucu deforme olursa ve bu durumda bez şişerse, sara hastalığına yol açabilir. Buna karşılık, hipofizin, beynin üst işlevlerine olan etkileri hâlâ bilinmiyor.

Hipofiz tipin, seri, yaratıcı ustalık, şiirsel ifade gücü, sanatçılık yönü gibi ruhsal nitelikler yönünden zengin ve seksüel iştahının gelişmiş olduğu kabul edilir. İştah artışına bağlı olan kilo artışların da Meksika biber hapı kullanımı idealdir. Eğer yemek yerken kendiniz frenleyemiyorsanız kilo vermek için Biber hapı kullanmalısınız. Bu durum diyet yapamayanlar için de geçerlidir ve onlarda Biber kapsülü kullanmalıdırlar. Okuyucu kendisini bu kategorilerden birisine yerleştirmek isterse muhtemelen tam olarak yalnızca birince uymadığını görecektir. Kişilerin çoğu bu üç temel grubun bileşiminden oluşmuştur. Fakat bu üç tipin içinde mutlaka bir tanesi baskındır ve bizim fiziksel ve zihinsel yapımızın anahtarı da budur. Hepimiz kendimizin ne olduğunu biliriz ve bu temeller üzerinde kendimizi daha iyi tanımak için bir araştırma yapabiliriz.

Bu denklem pratik zekâdan yoksun, tembel bir hayaperest için uygundur. Ama şöyle bir durumda: Hipofiz 150 Tiroid 100 Böbreküstü 50 dahi birisiyle karşı karşıyayız demektir. Çünkü böbreküstü bezleri yetersiz olduğundan sürekli bu bezler uyarma ihtiyacı hisseder ve aşırı miktarda et, kahve, çay, baharat ya da alkol ve hatta ilâç gibi uyarıcılar alarak bu ihtiyacını giderir. Böbreküstü bezlerini yüzde yüz kapasiteye çıkacak kadar kamçıladığında, hipofiz ve tiroid bezlerini yüksek bir kapasiteye ulaştıracaktır.

Etiketler: , , ,

Yorum yapın