Diyet Yapamıyorsan Biber Hapı Kullan!

diyet yapmakDiyet yapmakta zorlanan ve spor yapmaya fırsatı olmayan kişilere biber hapları yardımcı olacaktır. Kısa sürede kilo vermeye yardımcı olan biber hapı ile formunuza girebileceksiniz. Her zaman üstün başarısınız gösteren biber hapı dahada göztermeye devam edecektir.

Ancak sahte biber hapı satıcılarına dikkat emelisiniz. Sahte biber hapları sağlığınızı tehlikeye atar. Zayıflatamadığı gibi sağlığınızı da bozar. Kıssadan hisse birisine “daha iyi düşüncelere sahip olmasını” söylemek kendimize daha iyi bir insan olacağımızı söylemek gibidir.

Söylemesi kolay yapması zordur. Ya olağanüstü çabalarınıza rağmen zihninizin çerçevesini büyütemeyecek birisiyseniz? Çeşitli yardımlar mevcut. Herkesçe bilinen olumlu düşünmenin gücü, yayıncılığın en popüler konularından biri.

Bu konudaki sayısız kitaptan bazıları norman vincent peale’nin satış rekorları kıran 1952 tarihli kitabı the poıver of positive thinking (olumlu düşüncenin gücü) ve rhonda byrne’nin son zamanların en çok satan kitabı the secret (Sır). Bu kitapların çoğu tıp çalışanlarından ziyade okuyucular arasında popülerdir.

Okumuyorsanız teknolojiyi deneyin. Biyogeribildirim makineleri size bedeninizin tepkilerini, dolayısıyla sağlığınızı bilinçli bir şekilde etkileyenleri öğrenmenize yardım edebilir. Alternative medicine: The definitive guide’a. göre yönlendirilen hayaller, nefes çalışmaları, enerji psikolojisi, göz hareketi duyarsızlaştırması ve gözü yeniden işleme, meditasyon ve nörolinguistik programlama gibi tekniklerle zihinbeden bütünleştirilebilir.

Etiketler: , , ,

Yorum yapın