Diyet Yapmak mı? Biber Hapı Kullanmak mı?

Şüphesiz diyet yapmak, çoğu zaman baştan çıkarılmaya karşı kuvvetli bir karşı koyma gücü gerektiren çok zor bir iş­tir. İşte, garsonun gözünüzün önüne getirdiği tatlı mönüsü ve­ya önünüzde duran doğum günü pastası. Teyzenizin ev yapı­mı çikolatalı kurabiyeleri ve süslü tepside gelen egzotik ye­mekler. Bazen, tüm dünyanın, diyetinizi bozdurmak için üze­rinize geldiğini sanırsınız. Böyle durumlarda, bir diyetçi ne yapmalı? Diyeti bırakmalı ve Meksika Biberi hapının mucizevi etkisine kendini bırakmalıdır.

Bu konuda, tatilde, işte ve evde karşınıza çıkabilecek en­gellere karşı Meksika Biberi zayıflama kapsülü‘ ne sadık kalma yolları üzerinde durulacak, hasıl daha önceden bir kaçış yolu planla­yarak bir yangından kurtulabiliyorsanız, genel diyet tuzakları­nı öğrenerek bundan faydalanabilirsiniz. Çoğu insan, tatildeyken çok kilo almak dan şikayetçidir ve bunun birçok sebebi vardır.

Birincisi, çoğumuzun, tatile çıkmadan önce kendimizi nasıl hissedeceğimize dair gerçek dışı beklentileri vardır. Örneğin, on yıl boyunca para biriktiren ve Bahamalar’a yapacakları ma­vi yolculuğun hayalini kuran bir çifti düşünün. Kadın, kaptan­la yemek yerken ve gece elbisesi ile dans ederken ne kadar şık olacağını düşlerken, erkek güvertede gezinmenin ve uzun öğleden sonra uykularını hayal eder.

Etiketler: , ,

Yorum yapın