‘Biber Hapı Zayıflama’ kategorisi için Arşiv

Announcement: Biber Hapı Yorumları

Cumartesi, 19 Aralık 2009

biber-hapi-zayiflama

Sitemizin bu bölümünde biber hapı kullanıcı yorumları bulunmaktadır. Bu bölümümüzü kullanarak ürün hakkında daha önce biber hapı kullanan kişilerden birinci ağızdan yorumlara ulaşabilirsiniz. Meksika kırmızı acı biber kapsülünü kullanan kişilerin kullanım günlükleri ve üründen aldıkları etkileri, karşılaştıkları istenmeyen durumları, ne kadar sürede ne kadar kilo verdiklerini öğrenebilir, diğer kullanıcılar ile iletişime geçebilirsiniz.

Biber Hapı yorumlar bakımından çok zengin bir üründür. Hakkında çok sayıda yorum yapılmaktadır. Çünkü bu hap çok işe yarayan ve oldukça çok raübet gören aynı zamanda çok sükse yapmış bir üründür.

Böyle bir ürünün ne kadar yoruma açık bir ürün olduğunu varın siz düşünün! Sizde burada tam aşağıdaki formu doldurarak biber hapı hakkında yorum bırakabilir ve bizden yada diğer kullanıcılardan cevap bekleyebilirsiniz.

Nefes Egzersizleri ile Zayıflama

Cuma, 24 Ağustos 2012

Nefes egzersizleri ile zayıflamaKarın (diyafram) solunumu, gevşemenin temelidir. Karın solunumu tüm solunum sisteminizi etkili bir şekilde kullanabileceğiniz bir tekniktir. Nefes aldığınızda sadece göğsünüz değil, karnınız da genişlemelidir. Bunu yapıp yapamadığınızı kontrol etmek için elinizi karnınızın üzerine koyarak her nefes alışta karın hareketlerinizi daha iyi izleyebilirsiniz.

Karın solunumu kan dolaşımında optimum bir oksijenkarbon diyoksit dengesi sağlar ve bedenin zihinsel ve fiziksel gerilimden kurtulmasını sağlar. Çoğunlukla göğüslerinden ve yüzeysel olarak soluyan kalp hastalarının sakin diyafram nefes egzersizlerini öğrenmeleri, koroner hadiseleri %50 oranında düşürebilir. Nefes egzersizleri biber hapı kullanımı sırasında çok önemlidir.

Sadece 3 kere bilinçli olarak alınacak diyafram (karın) nefesiyle tansiyonu, nabzı ve solunum hızını düşürmek, kanı laktattan temizlemek ve beyinde alfa beyin dalgalan oluşturmak ki bu konsantrasyon gücünün en üst düzeyde olduğu durumdurmümkündür. Diyafram nefesi aynı zamanda serotonin salgısını artırır. Serotonin salgı miktarı biber kapsülü kullanımı sırasında değişiklik gösterebilir.

Her nefesle kan oksijenlenir ve beden fonksiyonlarına lazım olan enerji üretilir. Stres altındayken solunum hızlanır ve akciğerlerin sadece üst yarısı kullanılır. Bu durum, kandaki asiditeyi sağlayan karbondiyoksit değerlerinde düşüşe neden olur. Stres altında zayıflamamak için biber hapı desteği alabilirsiniz.

Bu da yorgunluğa, strese, sırt, boyun ve omuzlarda gerginliğe neden olabilir. Karm nefesiyle solunumda ciğerlerin tamamı kullandır, daha etkili bir solunumdur ve hem fiziksel hem de zihinsel sağlık için yararlıdır.

Biber Hapı ile Diyet Değişikliği

Cuma, 17 Ağustos 2012

Biber hapı ile diyet değişikliğiHayatınızda kilo vermenize olumsuz tepki gösterebilecek insanların olacağını hayal etmek zor. Kilo vermeyi kolaylaştırmak için biber hapı yardımı alabilirsiniz. Bu olumsuz duyguya neyin neden olduğunun bilincinde olmak, bunun üstesinden gelmenizi ve kendiniz için neler başardığınızdan emin olmanızı kolaylaştıracaktır.

Hedefinize ulaşacağınız tarihi belirleyin. Hedefinize ulaşacağınız tarihi takviminize işaretleyin. Hayatınızda gerçekleşmeye başlayan ve hedefinize kolayca ulaşmanıza olanak tanıyacak değişiklikleri düşünün. Aynı zaman diliminde, bu nihai amaca doğru ilerlemenize yardımcı olacak diğer şeylerin tarihlerini de eklemeye ihtiyaç duyabilirsiniz. Biber hapı ile kolay bir şekilde zayıflayabilirsiniz.

Bu tarih yaklaşırken, ilerlemenizi kontrol edin. İstediğiniz sonuçlara ulaşmak için ihtiyaç duyduğunuz değişiklikleri yapmaya devam edin. Gülümseyin; kendinizi iyi hissedebilirsiniz. Değişiyorsunuz, başarıyorsunuz. Siz önemliyseniz? Öyleyse kendinize iyi bakmanız önemlidir. Duygularınıza ilgi göstermeniz önemlidir. Eğer önemliyseniz, kendinize egzersiz yapmak için zaman ayırın. Bu egzersizler biber hapı diyetleri için faydalı olacaktır.

Eğer önemliyseniz, öyleyse vücudunuza giren her lokma önemlidir. Bu bir diyet değil… Bu bir yaşam tarzı değişikliği. Zaman zaman yoldan çıkabilirsiniz ama bunu yaptığınızda, sorun olmadığını hatırlayın. Siz mutlu ve ince olmayı hak ediyorsunuz; olabilirsiniz de…

 • Baş ağrısı, migren
 • Karaciğer hastalıkları
 • Mide sorunları
 • Kas ağrısı
 • Mantar enfeksiyonu
 • Saç ve tırnak zayıflığı
 • Sinir sistemi sorunları
 • Nevralji
 • Böbrek hastalıkları
 • Kemik erimesi
 • Akne
 • Poliartrit
 • İktidarsızlık
 • Adet öncesi gerginlik
 • Asabiyet
 • Romatizma
 • Sırt ağrısı
 • Uyku bozuklukları
 • İnme
 • Mide yanması
 • Duygusal iniş çıkışlar
 • Stres

İdeal Vücut için Biber Hapı

Çarşamba, 15 Ağustos 2012

İdeal vücut için biber hapıEğer daha ince insanlara yönelik olumsuz düşüncelere sahipseniz, mesajı değiştirmeye başlayın. Eğer sizde ince olmak istiyorsanız biber kapsülü kullanın. Bunu, zihninizin elde etmek isteyeceği bir şeye dönüştürün. Sizden güzeli var mı? Aynaya baktığınızda ne oluyor? Vücudunuzun nefret ettiğiniz bölümleri üzerinde mi yoğunlaşıyorsunuz? Vücudunuza yönelik hangi kötü düşüncelere sahipsiniz?

Vücudunuzu kendi tarafınıza çekmek zorundasınız. Aynaya bakın ve vücudunuzdan özür dileyin. Evet, bu size biraz saçma gelecek… ama gerçekten vücudunuzun sizin için çalışmasını sağlamaya ihtiyacınız var. Şimdi vücudunuza güzel bir şey söyleyin. İdeal bir vücut için biber zayıflama hapı kullanabilirsiniz.

Aynaya bakın ve vücudunuzun sevdiğiniz bir bölümü üzerinde yoğunlaşın. Bu güzel saçlarınız, şahane gözleriniz ya da ince ayak bilekleriniz olabilir. Bedeninizde zaten var olan iyiliklerin farkına varın. Bedeninizde var olan iyi tarafları fark edin. Sizden güzeli yok…

O iç sese daha fazla dikkat edin, sizin özgüveninizi yiyip bitiriyor. Bunu fark etmeyi Öğrendiğinizde, bu sesin üzerinizdeki gücünü yok edebilirsiniz.

Bu egzersiz kendinize karşı merhametli olmanıza yardımcı olacak. Hayatınızda sizi olduğunuz gibi takdir eden birini düşünün. Bu egzersizler biber hapı ile desteklenirse kilo verimi kolay olur. Birkaç dakika gözlerinizi kapatın ve bu kişinin karşınızda durduğunu, gülümsediğini ve size harika olduğunuzu söylediğini hayal edin.

Bu olumlu düşüncelerini kabul edin, bunların sıcaklığını içinize çekin ve bu olumlu ışıltıyı gün boyu beraberinizde taşıyın. Böyle biri olmanızdan doğan sevgi ve takdiri hissedin.

İyi Beslenme Kuralları

Cumartesi, 11 Ağustos 2012

İyi beslenme kurallarıÇocukların sıvı ihtiyaçları enerji ihtiyaçlarından çok fazladır. Susayan çocuklar için en uygun içecekler hazırlanmalıdır. Hazır sıvı içeceklerde şeker oranı yüksek olduğundan, küçük çocuklara içirilmesi uygun olmaz. 10 yaşındaki bir çocuğun günlük sıvı içeceği bir litredir. Bunun hiç olmazsa 1/4′ ü süt içirilerek karşılanmalıdır. Kalsiyum ihtiyacının karşılanması için süt ürünlerinin çocuklara verilmesi ihmal edilmemelidir. Bu yaşlarda zayıflamak için biber hapı kullanılması sakıncalıdır.

Boy ve ağırlığın normal gelişmesi dengeli, sağlıklı, yeterli beslenmenin göstergesidir. İyi beslenememek; büyüme ve gelişme bozuklukları ile zihinsel aksaklıklara, hâlsizliğe, iştahsızlığa, hareketsizliğe ve hastalıklara karşı dirençsizliğe sebep olur. İyi beslenememek fazla kilolara da neden olur fakat bu yaşlarda biber hapı kullanımı sakıncalıdır.

Bu yaştaki çocuklar çok hareketli olduklarından dolayı enerji ihtiyaçları artar. 9-12 yaşlarında olan çocuklardan erkeklerin günlük ortalama 2100 kalori, kızların 1700 kalori harcadıkları hesap edilmiştir. Okula gelipgitme zamanı iyi ayarlanmadığından sabah kahvaltısının düzenli yapılması güçleşebilir. Çocuk aç kalabilir, yeterli beslenmesini sağlayamaz.

Çocuklar beslenme hususunda bilgilendirilmeli, okul kantinleri ve çevresinde yiyecek içecek satan yerler sürekli denetlenmeli, besin değeri yüksek içecek ve yiyeceklerin satılması sağlanmalıdır. Bunun sağlanması için yönetici ve öğretmenlerin beslenme konusunda yetiştirilmiş olmaları gerekir. Beslenme konusu biber hapı ile diyet yapan yetişkinleri de yakından ilgilendirmektedir.

Çeşitli besinlerle sağlık arasındaki ilişkiler örneklerle açıklanarak, çocukların yarayışlı besinleri seçmeleri sağlanmalıdır. Kızlarda vücut biçimi büyük önem taşır. Şişmanlık ve zayıflık konusunda yanlış bilgilerle yanlış uygulamalara geçebilirler.

Enerji dengesine uygun beslenmenin gereği açıklanmalıdır. Enerji dengesini ayarlarken protein, vitamin ve minerallerin de yeteri kadar alınmasının önemi anlatılmalı, kavratılmahdır. Dengesiz beslenme alışkanlığına bağlı olarak demir yetersizliği anemisi de sağlık sorunu olabilir. Demir kaynakları, sağlık yönünden önemi kızlara açıklanmalıdır.